Skocz do zawartości

auto jechalo i nagle zgaslo... co sie stalo ??


szwajek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ostatnio moje autko zgaslo podczas jazdy , przed tym wszytsko bylo ok, paliwa mialem okoloo 10 litrow w baku, gdy zaczalem krecic rozrusznikiem auto odpalilo gdzies po nie calej minucie i zaczelo chodzic ale po 30 sekundach znowu zgaslo, dolalem gdzies 15 litro paliwa i wtedy odpalila... przejecjalem okolo 2 km i znowu zgasla i znowu krece krece krece i odpalila i tak temat powtorzyl sie jeszcze 2 razy az wkoncu teraz odpala i jedzie bez problemu, bylem u mechanika na kompie i tam nic nie wskazalo a dodam ze 2 tys km do tylu robilem wymiane wszytskich oleju i filtrow... czy ktos moze wie co sie stalo ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz mialem kiedys to samo.Jezdzilem na rezerwie dosc dlugo,postawilem auto lekko pod gorka i musialem ostro pokrecic zeby zapalilo,

zatankowalem i znow musialem pokrecic,ale pozniej juz zapalala za kazdym razem.I od tego czasu juz nie stosuje praktyk jazdy na rezerwie do pustego zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciągła jazda na oparach przeważnie kończy się awarią pompy paliwa.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 99% stawiam że pompka w baku , dokładnie te same objawy miałem i za czwartym razem jak mi samochód zgasł w mieście stwierdziłem że to już zbyt długo trwa i dzięki radzie kolegów z tego forum wymieniłem pompke i wreszcie koniec stresu . A paliwa do końca nie musisz spuszczać ale będziesz bardziej upaprany ropą im mniej tym lepiej , poszukaj na forum jest gdzieś chyba nawet jak i co po kolei zrobić chyba nawet ze zdjęciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.