Skocz do zawartości

Pytanie o lakier


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

faktycznie nie odpowiedni dział, mam prośbę czy jakiś administrator może przerzucić ten topic.

 

Co do lakieru, tak mi sie zdawało ze tylko lakierowanie całości wchodzi w grę. tylko sie zastanawiam czy zrobic to juz teraz czy moze poczekac az cos wiekszego wyskoczy ? aha i skad takie rzeczy sie biora ? zauwazyłem to po trasie ale watpie zeby kamien czy cos to spowodowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart Repair, po co calosc lakowac?

 

 

 

Pełna profeska, ale gdzie takich magików i nas szukać??? :duh:

 

Ja też miałem taki 'odprysk' na swoim zderzaku, ale w starciu ze zwierzem w konsekwencji został polakierowany cały zderzak.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest coś takiego jak zaprawki. A to, że lakier bezbarwny odchodzi jest oznaką, że samochód był już lakierowany. Powodów może byc kilka, np. woda albo przesuszona baza. Niestety, jedyny pewny sposób na zrobienie tego to darcie do blachy i ponowne lakierowanie. Można polakierowac na to co jest ale nikt nie da gwarancji, że po roku nie zacznie odchodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest coś takiego jak zaprawki. A to, że lakier bezbarwny odchodzi jest oznaką, że samochód był już lakierowany. Powodów może byc kilka, np. woda albo przesuszona baza. Niestety, jedyny pewny sposób na zrobienie tego to darcie do blachy i ponowne lakierowanie. Można polakierowac na to co jest ale nikt nie da gwarancji, że po roku nie zacznie odchodzic.

 

 

To jest raczej odprysk na zderzaku, także darcie do blachy nie wchodzi w grę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to jest przedni zderzak z tworzywa podobnego do plastiku czy co tam siedzi w E90, kwadratowy element widoczny na zdjęciu to spryskiwacz ksenonów więc odpryski maja około 2-3cm. tak naprawdę nie jest to strasznie widoczne, może można to jakoś zabezpieczyć i polakierować zderzak dopiero gdy wyskoczy cos jeszcze ? jak uwazacie ? jestem zielony w tym temacie ? Na razie nie byłem w ogole na myjni z obawy ze jak przejada mi to kar szerem to może odpaść więcej, dobrze myslę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przedni zderzak z tworzywa podobnego do plastiku czy co tam siedzi w E90, kwadratowy element widoczny na zdjęciu to spryskiwacz ksenonów więc odpryski maja około 2-3cm. tak naprawdę nie jest to strasznie widoczne, może można to jakoś zabezpieczyć i polakierować zderzak dopiero gdy wyskoczy cos jeszcze ? jak uwazacie ? jestem zielony w tym temacie ? Na razie nie byłem w ogole na myjni z obawy ze jak przejada mi to kar szerem to może odpaść więcej, dobrze myslę ?

 

 

Kolego nic Ci nie odpanie, normalnie myj auto i się nie rozszczulaj :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.