Skocz do zawartości

525 tds 96r.


dario999

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze niech ktoś mi wytłumaczy jak wyjąś pojemnik na płyn do spryskiwaczy i czy jast taka możliwość że i w mojej jest coś takiego jak pojemnik do intensywnego i gdzie on jest?BMW 525 tds do jazdy jest super ale otwieram maske i czarna magia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik plynu do spryskiwaczy - wlazisz pod auto, odkrecasz nadkole plastikowe po prawej stronie (bodaj 8 srubek krzyzakowych) + 2 srubki z oslony pod progiem i delikatnie ja odginasz - i dostajesz sie pieknie do zbiornika spryskiwaczy.

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik do intensywnego zmywania jest cały na wierzchu i widać go odrazu po otwarciu maski - ma pojemność ok 1l. Natomiast głowny zbiornik na płyn ma pojemność ok 5l i jak kolega wyżej już napisał - jest widoczny po odkręceniu prawego przedniego nadkola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Świetny i celny tytuł tematu.

Bardzo powiązany z tym co chcesz się dowiedzieć :cool2:

a na początek powinieneś troszkę poczyać nasze forum zanim zapytasz. :search:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze niech ktoś mi wytłumaczy jak wyjąś pojemnik na płyn do spryskiwaczy i czy jast taka możliwość że i w mojej jest coś takiego jak pojemnik do intensywnego i gdzie on jest?BMW 525 tds do jazdy jest super aleotwieram maske i czarna magia...

Zbiorniczek jest O.K woda wylewa się ze takiego kolanka plastikowego jak by przelewu ja to zatkałem ale czy dobrze zrobiłem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze niech ktoś mi wytłumaczy jak wyjąś pojemnik na płyn do spryskiwaczy i czy jast taka możliwość że i w mojej jest coś takiego jak pojemnik do intensywnego i gdzie on jest?BMW 525 tds do jazdy jest super aleotwieram maske i czarna magia...

Zbiorniczek jest O.K woda wylewa się ze takiego kolanka plastikowego jak by przelewu ja to zatkałem ale czy dobrze zrobiłem???

 

Ale chłopie zamieszałeś. Najpierw się pytasz jak wyjąć zbiornik, a teraz zatykasz jakieś kolanka nie wiadomo po co. Napisz jaśniej o co ci chodzi bo nie można tego stwierdzić ani z twojej wypowiedzi ani z tego jak zatytułowałeś ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze niech ktoś mi wytłumaczy jak wyjąś pojemnik na płyn do spryskiwaczy i czy jast taka możliwość że i w mojej jest coś takiego jak pojemnik do intensywnego i gdzie on jest?BMW 525 tds do jazdy jest super aleotwieram maske i czarna magia...

Zbiorniczek jest O.K woda wylewa się ze takiego kolanka plastikowego jak by przelewu ja to zatkałem ale czy dobrze zrobiłem???

 

Ale chłopie zamieszałeś. Najpierw się pytasz jak wyjąć zbiornik, a teraz zatykasz jakieś kolanka nie wiadomo po co. Napisz jaśniej o co ci chodzi bo nie można tego stwierdzić ani z twojej wypowiedzi ani z tego jak zatytułowałeś ten wątek.

A więc nie leci woda ze spruyskiwaczy otwieram maske i wlewam wode a to co wlałem wylało się podkoło myśle napewno zbiorniczek walnięty ale już jest O.K!!! Przy okazii znalazłem miarke ile mam jeszcze płynu i dowiedziałem się że wyświetla się komunikat i że ma być gong gdy zaczyna brakować płynu DZIĘKI WSZYSTKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.