Skocz do zawartości

325i nie dziala klima, caly czas dziala wentylator


Zuri86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam bmw e-46 z silnikiem 2.5i i mam taki problem ze gdy zapale samochód to po jakichś 30sek włącza mi się wentylator na chłodnicy, no i drugi problem to nie działa mi klimatyzacja mam freon w niej ale jak naciskam przycisk to się dioda świeci ale klimatyzacja nie działa... może ktoś miał takie problemy i wie co z tym zrobić?:) z góry dzięki:) Edytowane przez Zuri86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z Tym ze włącza Ci sie wentylator mozesz mieć uszkodzony czujnik. A z klima miałem tak samo było to jakieś 2 lata temu okazało sie ze miałęm przerwany kabelek i nie włączała sie sprężarka

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak podepniesz wentylator na krótko to Ci sie załaczy i bedzie znaczyło ze jest sprawny o czym juz wiesz bo sie włącza. Ojciec miał to samo w golfie ale w drógą stronę tzn włączał się za późno. Do wymiany był właśnie czujnik odpowiadający za włączenie wentylatora.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Mam bmw e-46 z silnikiem 2.5i i mam taki problem ze gdy zapale samochód to po jakichś 30sek włącza mi się wentylator na chłodnicy, no i drugi problem to nie działa mi klimatyzacja mam freon w niej ale jak naciskam przycisk to się dioda świeci ale klimatyzacja nie działa... może ktoś miał takie problemy i wie co z tym zrobić?:) z góry dzięki:)

 

 

Jak odpalisz samochód popatrz czy kręci się wewnętrzna część na kole sprężarki klimy, wciśnik potem guzik od klimy i popatrz znowu. To że włącza się wentylator przy włączonej klimie to raczej normalne szczególnie jak masz jeden elektryczny wentylator dla całego chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
GR JA BYM DAŁ OSTRZEZENIE TAK SAMO JAK JA DOSTALEM, kilka ostrzeżeń dziś by sie posypalo

żale to na PW, ale skoro musisz tu to:

- dziś nie tylko Ty dostałeś, jakiś wysyp szaleńców był :lol:

- "nowym" i tym co pierwszy raz zwracam uwagę najpierw, no chyba, że ktoś jest totalnym ignorantem, to wtedy promocji nie ma

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.