Skocz do zawartości

elektryka cupe 1,8is


serfer

Rekomendowane odpowiedzi

elektryka: BMW to posiada centralny zamek w pilocie, są klamki ale nie ma wejścia na kluczyk.

Dobra sytuacja jest taka:

Jeżeli drzwi są zamkniete to elektryka a minanowice : elektryczne szyby i szyberdach nie działają:( wystarczy uchylić dzwi i wszystko działa :) ale

prawa szyba po zamykaniu drzwi zawsze sie domyka o ten centymetr tak jak to jest w cupe niezaleznie w jakim jest położeniu szyba czyli komputer nie wie gdzie ona sie znajduje. Z lewej strony szyba domyka sie po zamknieciu drzwi zawsze do uszczelki tak jak powninno byc jak jest opuszczona w polowie czy gdzies to sie nie rusza i tak powinno być czyli komputer wie kiedy ma ją domknąć do uszczelki a kiedy nie.

Mi sie wydaje że to padł moduł elektrycznych szyb ale nie jestem pewnien moze ktoś wie??

co do modułu to mam takie pytanie czy każda szyba ma swoj moduł czy jest jeden na wszystkie??

gdzie on sie dokładnie znajduje ?? i w jakich granicach cenowych można go dostać bo na allegro nie moge znaleść

Najgorsze jest to ze jak jade i chce uychlić albo zamknać cokolwiek to musze otworzyć drzwi bo elektryka nie dziala a przy predkości jakiejś tam to raczej jest nie przyjemne Więc prosze was bardzo o pomoc i wskazówki

POMOCY :mad2: :worried:

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony pod deską są 2 lub 3 przekaźniki zależnie od wersji i czy posiadasz moduł komfortu. One pstrykają jak ucylasz drzwi. Sprawdz czy działają jak przekrecasz kluczyk w poz 1 i czy zapalają sie przyciski.. Jak otwierasz dzrzwi to normalne, że el działa i powinny sie zapalic przyciski. Może być np kopsnięte zasilanie przekaźnika po kluczyku.

 

Jak chcesz to możemy się styknąc . Nie jestem elektrzkiem ale troche si ogarniam. U mnie w kupecie prawa syzba chodzila skokami po 4 cm. I też sie domykała nawet jak była w połowie opuszczona.

Yaiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.