Skocz do zawartości

Immobiliser / Wegfahrsperre w standardzie? Alarm / blokada?


rtomanek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy E6x mają w standardzie (t.j. każdy egzemplarz) immobiliser (Wegfahrsperre)? Jeśli to coś zmienia, to pytam o E61 po liftingu.

 

Nie jest to u mnie jawnie wymienione w liście wyposażenia, którą dostałem od dealera, ale z drugiej strony są tam tylko "większe" elementy wyposażenia, więc nie traktuję jej w 100% dokładnie.

 

Muszę kupić AC i zastanawiam się nad zabezpieczeniami, wbudowanymi i fabrycznymi.

Na pewno nie mam alarmu fabrycznego.

 

Rozważam:

- blokadę skrzynik biegów Bear Lock (ma ktoś to w tym aucie? jak to wygląda od strony estetyki i praktyczności?),

- alarm -- da się dokupić od ASO? Polecicie jakiś inny?

Opinie?

 

P.S. Jestem nowy, witam obecnych :)

 

 

viewtopic.php?f=73&t=117891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy E6x mają w standardzie (t.j. każdy egzemplarz) immobiliser (Wegfahrsperre)? Jeśli to coś zmienia, to pytam o E61 po liftingu.

Rozważam:

- blokadę skrzynik biegów Bear Lock (ma ktoś to w tym aucie? jak to wygląda od strony estetyki i praktyczności?),

- alarm -- da się dokupić od ASO? Polecicie jakiś inny?

Opinie?

 

P.S. Jestem nowy, witam obecnych :)

Z tego co mi wiadomo, każde e60/e61 jest wyposażone standardowo w immobiliser oraz alarm (to drugie nie na 100%). Blokady skrzyni nie polecam, lepiej założyć dodatkowy immo i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVIVA Commercial Union wymaga tylko jednego zabezpieczenia przy AC gdzie inne firmy wymagają 2, choć może to być zależne od wartości auta

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immobiliser fabryczny masz na 100%

 

alarm da sie dokupić oryginalny w ASO (cena z 2006 roku ze stycznia alarm plus montaż 1500 zł brutto)

 

W PZU jedno zabezpieczenie do wartości auta do 50 tys zł , 2 zabezpieczenia jeżeli wartość auta jest powyżej 50 tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

odświezam ten temat

jak moge sprawdzic czy w moim e60 530d 2003 jest fabryczny alarm ?

w rozkodowanym vinie nie ma tej informacji ale moze bylo to standardowe wyposazenie jak np czujnik deszczu ktorego nie wyszukuje w rozkodowanym vinie...

czy w moim e60 jest standardowo immobiliser ?

z gory dziekuje za odpowiedzi musepodac te informacje podczas ubezpieczania pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
odświezam ten temat

jak moge sprawdzic czy w moim e60 530d 2003 jest fabryczny alarm ?

w rozkodowanym vinie nie ma tej informacji ale moze bylo to standardowe wyposazenie jak np czujnik deszczu ktorego nie wyszukuje w rozkodowanym vinie...

czy w moim e60 jest standardowo immobiliser ?

z gory dziekuje za odpowiedzi musepodac te informacje podczas ubezpieczania pojazdu

Alarm nie jest w podstawowym wyposażeniu . Jeżeli w lusterku wewnętrznym masz diodę to masz fabryczny alarm . Immobiliser masz w standardzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.