Skocz do zawartości

320d moduł komfortu jak wyłaczyć?


camell2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam taki mały problem w mojej BMW E46 320D 2002 r 150km m47n touring jak otwieram samochód z pilota ( w kluczyku) otwieraja mi sie po jakiś 2 sekundach szyby do samego dołu nie wiem jak ta opcję wyłaczyć prosze o pomoc nie mam zamka w dzwiach jak wkładam klucz obraca sie dookoła odłaczyłem aku po paru otwarciach było ok szyby sie nie opuszczały potem jakby sobie znowu wczytał ustawienia i znów zaczeły sie przy otwieraniu opuszczać szyby odrazu prosze o pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pilotem raczej nie bo jak odpiołem aku to przez 3-4 otwarcia samochodu było okej potem znów jakby ustawienie sie zaczytały ,piszecie zebym podpioł pod kompa ale ja tej opcji nie włączałem przez kompa najprawdopodobniej kluczykem jakoś to zaprogramowałem dodam ze jak 2 razy nacisne otwieranie w odstepie jednosekundowym szyba sie nei opuszcza.nie jest to jakos bardzo uciażliwe ale wiecie jak jest wszytko musi grać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
słuchaj na 100 % jest coś nie tak z modułem od centralnego ... przez niego dzieją się dziwne rzeczy .... u mnie np. raz szyby zamkną się same po zamknięciu auta a raz trzeba przytrzymać zamykanie .... kierunki mygną przy zamykaniu ale tylko po otwarciu i zamknięciu drzwi pasażera .... zamek kiedyś działał od kierowcy a teraz tak jak opisujesz jakby nie było wkładki ....ja swój zamierzam rozebrać jest opis w dziale zrób to sam

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po zatym nic nie swiruje i szyby zawsze sie opuszczaja a nie raz tak raz tak ,musze podłaczyć pod kompa podobno jest opcja co to wyłacza co dziwne jak wypiołem aku na 3-4 otwarcia było ok potem znów sie opuszczały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

w moim bmw było to samo!

w końcu sie wkurzyłem i rozebrałem zamek drzwi lewych przód i co się okazało:

w tym zamku jest wyłącznik który steruje opuszczaniem lub podnoszenuem szyb

przez przekręcenie kluczyka, niestety wskutek korozji i braku konserwacji i małego uzywania

te malutkie blaszki{styki} rozleciały się i spowodowały połączenie które powodowało opuszczanie szyby

i kazde otwarcie auta pilotem skutkowało opuszczeniem wszystkich szyb i zawsze po wejsciu musiałem przyciskiem zamykać wszystkie szyby Ja te blaszki wywaliłem wszystko wyczyściłem teraz w razie potrzeby opuszczam szyby z pilota {jest taka opcja} a problemu już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.