Skocz do zawartości

Fotele od e36 coupe do e30?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Jest to jeden z moich pierwszych postów więc proszę o lekką wyrozumiałość :) Sądzę, że temat ten był już niejednokrotnie poruszany, ale z pół godziny już szukałem i szukajka nic mi nie wskazała... Mianowicie gdzieś zasłyszałem i czy faktycznie fotele od e36 coupe (łącznie z tylną kanapą) pasują bez przeróbek do e30 coupe ? Konkretniej co do tych słuchów to to , że od Compacta tylna kanapa i fotele pasują do e30... Nie jednokrotnie też widziałem e30 z kompletną tapicerką od e36... Więc forumowicze, rozwiejcie moje wątpliwości co do skali przeróbek koniecznych do wykonania takiego zabiegu ? Pozdro ! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawil mnie ten temat glownie z tego powodu, iz ja sam zaraz po zakupie swojej E30, rowniez chcialem miec fotele z E36.

Cos w tym musi byc :lol:

Ale tak na powaznie. Temat gdzies byl, chodz sam tez nie moge znalezc... Na upartego beda pasowac, ale po lekkich kombinacjach. I jezdzi sie na nich jak na taboretach, miedzy ktorymi jest malo miejsca. Co do tylnej kanapy... nie wiem, ale pewnie i bedzie pasowac.

No ale co najwazniejsze... Wyglad... Nie dziwily mnie wypowiedzi i komentarze w tym temacie typu "najlepiej jeszcze dadac deske rozdzielcza bo pewnie tez wejdzie" po "kup sobie E36 i zostaw w spokoju E30" :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D , ale sam widzisz, jest pewna pokusa co do tych foteli :D no wygląd ich dla mnie jest ekstra, głównie sęk w tym, że nie koniecznie chodzi o to żeby mieć e36 (chociaż Coupe'ta mi się marzy, ale to już inna sprawa :D), a w e30 tylko M Technik - sama cena tapicerki od e36 jest sporo niższa od zadbanych M.. a wygląd dla mnie jest lepszy, tych z wysuwanym podudziem oczywiście :) Ciekawi mnie też jeszcze czy takie fotele jak były w nowszych e30, ale w kombi z takimi 'kolorowymi paskami' wlasnie taki m technik, czy są takie do Coupe ?

http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C12/27/24/C12272460_8.jpg

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec mam dla Ciebie dobra rade. Znajdz zaniedbane, porwane fotele sportsitze, cena za 2 fotele mysle ze to bedzie koszt okolo 300zl (plus minus i najwazniejsze zeby dzialaly wszystkie regulacje) te fotele zawozisz do tapicera gdzie mozesz juz z nimi zrobic wszystko.

Wiadomo, sa to koszta napewno wyzsze niz zwykle fotele od E36, ale fotele sa jak nowe, zeby nie napisac nowe :)

Kombinacji i mozliwosci wygladu masz bardzo duzo. Ja sam mam wplanach wlasnie taki zabieg, dokladnie "sporty" welurowe w kolorze ciemnoszarym wraz z skorzanymi obiciami i podlokietnikami. Znalezc mozna rowniez "sporty" z opcja podgrzewania :norty: bajka...

ale cena tez czesto z bajki :wink:

Chyba radzil bym mimo wszystko pozostac przy seryjnych fotelach.

Ale juz SPORTSITZE badz tez RECARO.

Wybor i ocena nalezy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to kwestia fanaberii bo póki co moje nie są bardzo porwane, a czekają mnie większe koszty jeśli chodzi o mechanikę, ale to pytanie gryzie mnie już od dłuuuższego czasu i nadal nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi :D A kusi też cena bo znalazłem komplet z Compacta za 200 zł z kanapa m które naprawdę mi się podobają , a drugie są podgrzewane takie same tylko z pięknymi wszywkami ///M podobnymi za 260 zł :D korci , ale ja taki jestem , że jak nie będę miał pewności to nie kupię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.