Skocz do zawartości

JAK PODŁĄCZYC FOTEL KIEROWCY W E32


kudlatye32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . kupilem nowe fotele do swojej e32 od e34 m5. i pasazera podlaczylem bez problemu, z kolei do kierowcy dostalem wiazke do podlaczenia i nie mam nawet pojecia jak sie za to zabrac. dodam ,ze juz kiedys w tej beemce mechanik dorabial mi wiazke przy kierowcy do foteli ktore byly wczesniej zamontowane (byly tez elektryczne) i wychodzi jedna dziwna kostka a jak zdjalem ten co byl to pamiec i wszystko z niego byla wyrzucona. w tych o emki oczywiscie jest. ma ktos jakis pomysl ? chcialbym zrobic to sam bo nie pali mi sie latać po elektrykach a jezdzenie w jednej pozycji ustawionej dla malej kobiety tez jest ciezkie;)) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze nie wystarczy podlaczyc , bo seryjnie ona miala manualne fotele potem jedne elektryczne do ktorych mechanik dorobil wiazke z jakiejs innej beemki bo nie mialem i teraz mam te od e34 m5 z oryginalna wiazka i szczerze mowiac nic nie pasuje , fajnie jak bys mi wyslal te fotki ,dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
wpinasz w odpowienie wejscie w tylenje czesci sterownika pod siedzeniem chyba ze cos zle zrozumialem

jesli sprawa nie jest pilna jutro wrzuce zdj jak to u mnie wyglada

Witam panów. Mam podobny problem. Wymieniłem a raczej prubuje wymienić fotel kierowcy regulowany elektrycznie. Nowy fotel ma pamięć ustawień i przez to nie pasuje orginalna kostka. Czy ktoś się orjentuje jak i jakie kable podłączć do sterownika pod siedzeniem? Podobno wystarczą trzy kable, dwa plusy i minus lub odwrotnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.