Skocz do zawartości

[e46] Touring - przyciemnianie szyb (foto please)


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zastanawiam się nad pociągnięciem wszystkich szyb i teraz chciałbym prosić Was o zdjęcia z profilu waszych touringów i jaką macie folie ?

zastanawiam się nad folią 3M i nie wiem czy kleić 2 czy 3 stopniem bo ostatni to smoła a tego nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolego ja prześle Ci lina na PW jak wyglądają moje ciemne szybki w czarnym e46 turing niestety lub stety ja nie mam foli na przodzie bo jak wiesz nie wolno ...

 

We wcześniejszym aucie miałem fajnie rozwiązaną tą sprawę wszystkie tylne szyby miałem prawie smołę a te przednie kierowcy i pasażera były jaśniejsze dzięki temu po ciemku (na słabo oświetlonej ulicy) widziałem wszystko w lusterkach i po bokach co nie było by już możliwe jak bym miał wszystkie bardzo ciemne. Polecam te Ciekawe rozwiązanie i zawsze toche mniej drażni policję :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
przyciemnialem ostatnio moja e39 530d touring czarna , tak jak wszystkim wiadomo tylko mozemy foliowac tylne szyby tzn.kierowca musi miedz 180 stopniowa nieograniczona niczym widocznosc . Nie pamietam jakiego numeru foli urzyto w moim aucie bo nie to bylo warzne . ale efekt jaki ona miala dac .i tak bedac na warsztacie sam wybralem rodzaj foli ni e max.przyciemnienie bo nie chcialem miec karawanu , mam jasno berzowa skore i jasne wnetrze . efekt wyszedl naprawde niezly :D koszt ofoliowania ok.600 zl dlaczego ok. bo nie robilem tego w Polsce a na Slowacji . maja tam troche inne przepisy i tak nie chciano mi tego zrobic bo ich certyfikat nie ma racji bytu w Polsce , a naszych kontrolerow to nie interesuje gdzie zostalo ofoliowane , tylko jak juz ndmienilem wyzej 180 stopni wkolo kierowcy nieograniczonej strefy.i tak w koncu mam folie na szybach choc nie bylo to latwe , mechanic strasznie jeczal ze duzo pracy . ale nie to bylo najgorsze nasze bawarki maja na rantach szyb male czarne kropki dosc problemowe jesli idzie o foliowanie bo znajduja sie na samym waskim brzegu no i jakby bylo malo sa dosc wypukle co moze skutkowac efektem wizualnym nie zadawaljacym wlasciciela . mozecie miec efekt jakby odklejajacej sie foli na brzegach lub zapowietrzonej jak mam takie miejsca :wink: ale dosc rozpisywania sie jezeli znajde troche czasu puszcze troche fotek.pozdro

siemka dla fanow BMW

HIGHLANDER 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.