Skocz do zawartości

[e46] 320D zgubione kluczyki


zorbus

Rekomendowane odpowiedzi

a samemu mając trochę pojęcia da się zrobić to ? tzn zaprogramować drugi pilot do immo ? wkładka to wiadomo ale programowanie chyba nie jest takie trudne przynajmniej w grupie VAG bo takie coś robiłem tylko pytanie co potrzebuje ? programator do transponderów ? jakiś program + fejs to odczytania pinu ? jak to jest ? serwis chciałbym traktować jako ostateczność, wole samemu zrobić i żeby sprzęt został :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
a samemu mając trochę pojęcia da się zrobić to ? tzn zaprogramować drugi pilot do immo ? wkładka to wiadomo ale programowanie chyba nie jest takie trudne przynajmniej w grupie VAG bo takie coś robiłem tylko pytanie co potrzebuje ? programator do transponderów ? jakiś program + fejs to odczytania pinu ? jak to jest ? serwis chciałbym traktować jako ostateczność, wole samemu zrobić i żeby sprzęt został :)

 

Koszt sprzetu to okolo 1000 Euro. Widzialem tez cos za 2000 pln. Pestke dorobisz na podstawie danych z EWS.

Co do wkladki to sie nie wiem. Dziwne ze nie miales plastikowego wzornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dla 1 szt nie ma to sensu a cenna w ASO jest bardzo zblizona do cenny u Pana Kazia. Zapytaj o rodzaje dostepnych kluczy nie wiem jak w e46 ale w e36 byly bez pilota i sa duzo tansze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Witam.

Zgubiłem kluczyki od mojej e46, niestety miałem tylko 1 komplet i teraz nie mam nic, co robić ? da się np dorobić wkładkę i dopasować później pilot i wszystko do immo ?"

 

Czy ten kluczyk jeszcze aktualny? jeśli jeszcze nie zrobiłeś, mogę pomóc. potrzebne mi EWS i klucz będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.