Skocz do zawartości

[E87] Parujące reflektory


lukaszlad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Miałem podobny problem i u mnie okazalo sie ze lampa sie calkowicie rozszczelnila.Mialem najpierw pelno pary potem ona sie skraplalai stala woda w reflektorze O_O dalem ja na uszczelnienie ale niestety zostaly zacieki bo nie bylo jak je rozebrac zeby lampe wyczyscic;/

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje spróbować na początek najprostszą metodą, wyjąć żarówkę i za pomocą suszarki spróbować wysuszyć wnętrze lampy, spotkałem się również w Mitsubishi, że w ASO wiercono mały otwór w lampie aby była cyrkulacja powietrza ;) w Carismach pomagało ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasami pojawia się ale lekka mgiełka , lecz troszku to denerwuję bo wygląda to jak w jakimś po wypadku ;)

Gdy odchyliłem dla testu z tył klapkę para schodziła pięknie . Zastanawiam się właśnie nad zrobieniem dziurki w klapce.

Czy klapki z tył na refelktorach w xenonie i na zwykłej zarówce są takie same ? chodzi mi o to czy jak zrobie sobie dziurki i będzie gorzej to czy mogę przełożyć klapki od lamp bez xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już patenty z "dziurkami" i zdają egzamin :cool2:

W passacie miałem w oryginale zrobione dziurki w lampach przy kierunkach i zakończone były gumowym wężykiem skierowanym do dołu.

Ja również zauważyłem, że czasami mi zaparuje delikatnie, ale zaparuje i mnie to denerwuje - chyba będzie dziurka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Zanim zaczniecie robic dziury w reflektorze po zaparowaniu mozna wpuscic tam podgrzana wode destylowana z plynem fairy,wyplukac sama destylowana i wysuszyc reflektor w domu.

Oczywiscie wczesniej trzeba reflektor zdemontowac.

Po takiej operacji nie trzeba bedzie robic dziury bo "zregenerowany" reflektor nie paruje :)

 

Odpowietrznik ma kolor przezroczysty/bialy plastik lub jest to czarna gumka w ksztalcie litery L.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.