Skocz do zawartości

Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 735
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Młodzik18 DIS działa od Ciebie ale nadal mam obie kontrolki na OFF przy IMPIE. Przerabiałem juz gotowce i nie i cały czas to samo... silnik łączy,kasowanie błędów tez ale kontrolki na OFF. Mam juz dosyć, powieszę się na kablu od interfejsu :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zmieniłem lapka na taki z WIN8, zainstalowałem gotowca INPY na WIN7 od trandolfa i niby wszystko działa, sprawdza błędy, mogę sprawdzić parametry dynamiczne itd. ale co chwilę wyskakuje mi taki oto bład: IFH-003: DATATRANSMISSION TO ITERFACE DISTURBED. PROGRAM WILL BE STOPPED - daję aby kontynuować i działa ale za chwilę znowu błąd się pojawia.

 

Na XP i tym samym interfejsem nie miałem takich problemów.

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie byłem pewien czy na WIN8 INPA będzie hulać więc skorzystałem z gotowca, tym bardziej, że i tak zamierzam zainstalować DISa więc VM mi się przyda. No ale najpierw muszę coś zdziałać z tym błędem.

 

Spróbuj normalnie uruchomić inpę z win 8 jako administrator i zgodność z xp. Mi hula, że aż miło na win 8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/014982309/1_t.jpg

Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro

witam po instalacji i ustawieniu wszystkich parametrów jak w instrukcji oraz na filmikach, połączenie kabel>inpa i inpa>zapłon mam, a pomimo tego wyskakuje mi ten błąd i nie mogę połączyć się z samochodem, DIS nie wykrywa połączenia z autem wcale, w czym problem ? dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przeczytałem już wiele z waszych wypowiedzi jednak nie znalazłem tego co mnie interesuje. Mam laptopa ze złonczem RS232 i interfejs z takim podłączeniem. Dotychczas pracowałem na win xp gdzie inpa pracowała bez zarzutu. Teraz zmieniłem laptopa i nie mam pojęcia jak zainstalować inpę pod win 7 przy wykorzystaniu złącza rs232 a nie kabla na usb. Czy ktoś może mi udzielić jakichś wskazówek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam interfejs ADS, auto mam e39 ale nie chcę już zmieniać interfejsu bo na xp działał pięknie. Czyli mam rozumieć, że instaluję vmware pod win7 uruchamiam go i co dalej? Jutro zainstaluje vmware ale nie wiem co dalej bo jest dużo opisów związanych z interfejsami na usb a do ADS nic nie mogę znaleść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko powiedz czy wybierać przy instalacji tryb zgodności z winxp czy nie jest to konieczne i jeszcze co z uzupełnieniem wiersza PATCH jaki trzeba było zrobić w xp rozumiem, że tu nic takiego nie trzeba robić. I jeszcze jedno pytanie, czytałem że inpa pójdzie pod win 7 ale NCS już nie a ja też z niego korzystam raz na jakiś czas, jak to rozwiązać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiersz uzupełniasz kiedy masz braki.

Ja nigdy nie uzupełniam wiersza bo zawsze samo się zapisuje podczas instalacji, zarówno na xp i win7.

W win 7 instalujesz normalnie, przerwie sie instalacja i win7 sam zaproponuje dokończenie z zalecanymi ustawieniami.

Chyba że tak nie będzie to wtedy zgodność xp.

Ncs bez problemu działa na 32bit, na 64 trzeba zainstalować pakiet 2.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/014982309/1_t.jpg

Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro

witam po instalacji i ustawieniu wszystkich parametrów jak w instrukcji oraz na filmikach, połączenie kabel>inpa i inpa>zapłon mam, a pomimo tego wyskakuje mi ten błąd i nie mogę połączyć się z samochodem, DIS nie wykrywa połączenia z autem wcale, w czym problem ? dziękuję za pomoc

Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziś spróbuje się zmierzyć z tym tematem. Mam della e5500 który ma rs 232 ale jakiś czas temu miałem na nim win xp i po zaistalowaniu inpy i podłączeniu kabla nie widział auta. Tak jakby nic nie było podłączone. Wróciłem do win7 dedykowanego do tego modelu i mam nadzieje odpalić w końcu na nim inpę. Może w xp brakowało jakigoś sterownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.