Skocz do zawartości

Aktywacja funkcji doświetlania zakrętów


insane

Rekomendowane odpowiedzi

Tom75 bede sledzil dalej twoj projekt doświetlania zakrętów halogenami.

Co do niedogodnosci braku plynnego wlaczania i wylaczania to jest to pomijalne, aczkolwiek duzo bardziej martwi mnie ten komunikat przepalonej zarowki. Bede czekal na info czy da rade jakos to obejsc. Jak uda Ci sie ogarnac ten projekt, to robie u siebie.

Mysle ze jakos to mozna obejsc, bo przeciez jesli jest wszystko dobrze wpiete, powiedzmy "fabrycznie", to wtedy nie powinien wywalac bledu (przeciez system generujacy bledy nie bylby rekomendowany przez fabryke) :?

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam kolegów !

 

Z prawdziwym podziwem obserwuję zmagania z halogenowym doświetlaniem zakrętów. Jeden z kolegów pytał jaka

w praktyce jest różnica pomiędzy doświetleniem ksenonami al halogenami (jestem szczęśliwym posiadaczem adaptacyjnych ksenonów ale miałem okazję jeździć z doświetleniem halogenami)

 

różnica jest większa w trasie np. podczas szybkiej jazdy krętą drogą halogeny nie bardzo pomagają

gdyż ich zasięg z założenia jest mizerny, za to podczas jazy ciasnymi miejskimi uliczkami jest fajnie

 

z drugiej strony lepiej doświetlać trochę niż wcale :cool2:

 

pozdrawiam wszystkich

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja mam u siebie doświetlanie przeciwmgielnymi.

Wcześniej miałem w E91 tylko skrętne ksenony.

Po przesiadce do E93 małe zdziwienie :shock: , kurcze przeciwmgielne się zapalają. Fajnie się jeździ z tym po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Panowie a ja mam powazny problem. Mam w samochodzie Adaprive Xenon Lights i zalalem sterownik. Po wymianie ich dwoch , po jednym z kazdej strony swiatla robia test po wlaczeniu zaplonu, poziomuja sie ale doswietlanie nie dziala oraz swiatla sie ustawiaja w swoje skrajne zewnetrzne polozenia tj swieca na boki.

Czy trzeb ate sterowniki programowac?

Jakas pomoc poprosze.

 

 

dzieki

lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam.

A jak odblokować doświetlanie zakrętów jak wiem po VIN że auto posiada tą funkcję a nie jest aktywna? Przy okazji pytanie o odblokowanie kierunkowskazów autostradowych...

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieopłacalne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.