Skocz do zawartości

Angel Eye do Bmw 745i E65


lukasz2707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Mam krótkie pytanie na temat okrąglych światel w moim 745i z 2002r. widzialem kilka modeli w których te okrągle światla się świecą i pare zdjęć jak zrobić upgrade z normalnych na biale żarowek ale u mnie one nie świecą czy to są jakieś spacjalne lampy czy moge do moich dodać te żarówki jakoś ?

z góry dziekuje za pomoc.

załanczam linka do zdjeć żeby pokazać o co mi chodzi. : http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=287035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obramówki nie świecą, to pewnie masz spalone żarówki. Każda E65 (po lifcie czy przed) ma angel eyes.

 

Możesz od razu wymienić żarówki na diody LED świecące na biało. Ja tak zrobiłem. Na początku byłem zadowolony, ale teraz mam lekki żal do siebie, że przerobiłem fabryke i troche wychodzi z tego wiejski tuning :)

 

Niemniej wygląda i świeci ładnie, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swojego jakies miesiac temu i od pierwszego dnia nie swieca, mozesz moze powiedziec mi jak je wymienic moze jakies zdjecia bo to co ja znalazlem nie moge zlokalizowac takich zarowek w moich lampach. a i jak bylem w salonie bmw to mi powiedzieli ze te oblamowki to nie sa fabrycznie swiecace tylko jakas przerobka. a i u mnie postojowki to takie male zaroweczi sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam i pozdrawiam klubowiczów :D . Mam taki sam problem z ringami.Kupilem diody LED do ringów i co sie okazalo przy odkreceniu lampy i szukaniu gdzie te Led mam zamontowac ??? Nie wiem :shock: W lampie sa ringi ale nie swieca,jest zaróweczka do postojówek jak wyzej kolega opisuje i co dalej ?? Walczylem z lampa dosc dlugo i wkacu trzasnolem klapa i zarówki LED sa dalej w pudelku. Panowie czy Panie kto kolwiek widzial,kto kolwiek wie cos na ten temat piszcie bo kazdy swoje cacko chce ulepszyc. Ja stwierdzam ze nie mozna w niektórych lampach odpalic ringów w naszych e65 :x Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mam ten ból.... są normalnie widoczne ringi z przodu lampy...te rurki dookoła lampy...ale z tyłu nie ma takiego wejścia ( kopułki ) na żarówkę... dziwna sprawa.....ale widocznie były wersje bez ringów z pseudo ringami :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,RafiPL mam do ciebie pytanko bo jak mordowalem sie z tymi lampami,wytlumacze Ci na Twoim zdjatku- sciagnieta masz kopulke i po lewej stronie masz czarnego kondonika naciagniety na plastik i tam jest wglebienie tak jak by na zarówke od ringów.Mozna bylo by cos z tym zrobic i podswietlic te ringi?? Trzeba by bylo wywiercic dziurke tam i wlozyc zarówke i pewnie te ringi by swiecily ale to jest znak zapytania ??Popatrz z przodu na lampe i na górze jak jest kondonik to tam sie ring zaczyna i kaczy obwódka. Ciekawa sprawa.Czy to jest na swiatlowód ? Daj znac co Ty o tym myslisz .Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dziś miałem okazje zobaczyć lampę od środka i muszę stwierdzić iż w naszych lampach nie ma nic co by mogło oświetlić ringi...tzn nie ma tunelu który by dochodził od żarówki do ringu..więc nie ma szans na ringi...no chyba że się zamontuje dodatkową diodę która będzie skierowana centralnie do ringu (jak to ja planuje :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam panowie

Mam krótkie pytanie może ktoś już wymieniał żarówkę od ringów i może mi powiedzieć gdzie jej mam szukać i jak to zrobić w BMW 730Ld E66 2006r. Z tyłu lampy są tylko dwie zaślepki ale tam niema nic takiego co by przypominało żarówkę do oświetlania ringów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem te żarówki na żarówki LED i skorzystałem z linka zamieszczonego w pierwszym poście tego tematu. Chyba wiec zbyt pobieżnie przeczytałeś ten temat. Jaśniej, prościej i dokładniej nie da się tego wytłumaczyć jak to zrobić. Tam są zdjęcia jak to się robi step by step.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem te zdjęcia i ja myślę że to jest e66 ale przed liftem a ja mam po lifcie w moich lampach nigdzie nie widzę tej zatyczki do żarówki która oświetla ringi jest dwie zatyczki ale to jedna jest do xenon-ów a druga normalna H7 a jest jeszcze jedna przykręcona trzema śrubeczkami ja myślę że w moich lampach te żarówki mogą być montowane w dolnej części lampy, może już ktoś to przerabiał, prosił bym o wskazówki gdzie mam szukać i jak się zabrać do tego.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jestem po zmianie ringów w e65 po lifcie.

sprawa dość skomplikowana:

trzeba odkręcić lampe - 4 śruby, dwie na górze i 2 na dole lampy

2 śruby + 2 zaślepki w nadkolach

zdejmujemy listwy zderzaka, najpierw boczne wyczepiamy, potem środkową

wypinamy prawą i lewą kratke zderzaka, pod nią są śruby mocujące zderzak

wyczepiamy zderzak ze ślizgów bocznych id lekko odciągamy

demontujemy spryskiwacze reflektorów, odczepiamy czujniki parkowania i odpinamy kable od halogenów

odkręcamy 4 śruby na górze zderzaka i zdejmujemy go

wyciągamy lampe i po sprawie :P

w razie pytań priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.