Skocz do zawartości

530d do czego służy ten przycisk?


dareko 77

Rekomendowane odpowiedzi

napewno jakas samorobka do czegos bo w orginale to napewno nie wychodzilo. z kad masz auto tzn jaki kraj i moze taksowka to byla???

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączam sie do tematu :D , też mam dokładnie cuś takiego tyle że umiejscowione w pułeczce na wysokości lewgo kolana kierowcy. Do dziś dzień nie wiem co to, przyciskać sobie można i przynajmniej ja nie zauważyłem jakiegokolwiek skutku
życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje bunia czarny metalik, wewnątrz i zewnątrz , a poza tym z włoch, nie z niemiec. W autku nie zauważyłem zbytecznych dziur w desce czy przy tunelu po urządzeniach taksówkarskich, a autko u mnie 2,5 roku więc do tego czasu bym na pewno wyczaił
życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

kiedyś sprowadziłem kilka takich aut które posiadały w różnych miejscach podobne przyciski.

Były montowane na wypadek "ataku" przez zbira :) ... oczywiście auta z taksówek.

Pewnie wiecie to, że ten przycisk uruchamiał niezależna tubę/syrenę...która wyłączyc można było poprzez podniesienie maski...i gdzis tam w ukrytym miejscu...odłączane.

 

Czy wciskałes ten przycisk?...prześledź instalację....

PS.

wyjąca tuba/syrena nie blokowała zapłonu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do opinii kolegów. Może to być pozostałość po alarmach montowanych w taksówkach. Może to włączać alarm, ale również może być wyłącznikiem, bądź alarmem cichym bezpośrednio dającym znać centrali o zagrożeniu. Jeśli nic się nie dzieje po włączeniu znaczy, że pewnie zostało wyłączone przez sprzedającego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.