Skocz do zawartości

Xenon żarówki - oryginał


Marekkg

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie dla co poniektórych dodam tylko, że obawiam się nieco , że te światła mogą już długo nie pociągnąć bo mam gaz w aucie.

To szybko! Jedz na kanary :!: viewtopic.php?f=72&t=123784 :mrgreen:

 

Jako, że mam gaz moje problemy przesunęły się na inny poziom. Mój problem to nie dystrybutor PB tylko jeszcze zimna woda na Canarach na razie tylko 20 stopni. Z żalem, ale jeszcze trochę poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Specjalnie dla co poniektórych dodam tylko, że obawiam się nieco , że te światła mogą już długo nie pociągnąć bo mam gaz w aucie.

To szybko! Jedz na kanary :!: viewtopic.php?f=72&t=123784 :mrgreen:

 

Jako, że mam gaz moje problemy przesunęły się na inny poziom. Mój problem to nie dystrybutor PB tylko jeszcze zimna woda na Canarach na razie tylko 20 stopni. Z żalem, ale jeszcze trochę poczekam.

Popros jakis rybakow, zeby cie podrzucili... Kuter koniecznie z turbina gazowa :!: Samolot duzo pali i to PALIWA LOTNICZEGO :!: Jest ekstremalnie nieekonomiczny! :8)

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to w moich no name już pewnie się ksenon w żarnikach wymieszał z propanem-butanem z butli i dlatego zaczęły świecić z lekko żółtą poświatą, ale za 43 zł jestem z nich zadowolony i jak padną to dam znać, na razie świecą 6 miesięcy.
powoli dochodzę do wniosku że BMW to nie marka samochodów - to nieuleczalna choroba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Co poniektórym powinienem teraz walnąć nagrodę za całokształt :evil: Biorąc pod uwagę, że temat ewidentnie zszedł na psy, nie pozostało mi nic innego jak go zamknąć. Ochłoniecie, to pomyślę nad jego otwarciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.