Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie każdy, niektórych na starcie by obróciło

chodziło mi o to, że szybko im odjeżdzał, Policja w tych samochodach wcale nie ma takich mocnych silników jakimi się chwali

nie popieram zachowania, szkoda samochodu, nie takie było przeznaczenie 7er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy, niektórych na starcie by obróciło

chodziło mi o to, że szybko im odjeżdzał, Policja w tych samochodach wcale nie ma takich mocnych silników jakimi się chwali

nie popieram zachowania, szkoda samochodu, nie takie było przeznaczenie 7er

 

poza autostradami policja nie potrzebuje bardzo szybkich samochodow do poscigu, tym bardziej ze ma wideo, metody komunikacji umozliwiajace przekazanie uciekiniera dalszym patrolom, i lepsza znajomosc topografii niz uciekajacy.. nie mowiac o tym, ze dla uciekajacego to wielkie emocje a dla policjantow codzienna robota... skuteczne ucieczki przed policja czesciej sie zdarzaja w filmach niz w realnym zyciu.

 

o ile w wypadku przestepcow ucieczki sa w miare zrozumiale, o tyle przy przewinieniach drogowych uciekanie to objaw debilizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy, niektórych na starcie by obróciło

chodziło mi o to, że szybko im odjeżdzał, Policja w tych samochodach wcale nie ma takich mocnych silników jakimi się chwali

nie popieram zachowania, szkoda samochodu, nie takie było przeznaczenie 7er

 

poza autostradami policja nie potrzebuje bardzo szybkich samochodow do poscigu, tym bardziej ze ma wideo, metody komunikacji umozliwiajace przekazanie uciekiniera dalszym patrolom, i lepsza znajomosc topografii niz uciekajacy.. nie mowiac o tym, ze dla uciekajacego to wielkie emocje a dla policjantow codzienna robota... skuteczne ucieczki przed policja czesciej sie zdarzaja w filmach niz w realnym zyciu.

 

o ile w wypadku przestepcow ucieczki sa w miare zrozumiale, o tyle przy przewinieniach drogowych uciekanie to objaw debilizmu.

 

To popatrz tu !! To moj kumpel policja jechala oplem vectra v6 cos kolo 250 koni a on starym fordem i uciekl fakt faktem ze czekali na niego pod domem innym radiowozem ale nie dogonili go:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wsns8UpDT3c

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widzę coś takiego jak w pierwszym linku, to kierowcy zabrałbym prawko dożywotnio plus konkretny mandacik, a auto oddać komuś normalnemu. Nie po to człowiek pracuje kulturą na drogach na poprawienie wizerunku BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy, niektórych na starcie by obróciło

chodziło mi o to, że szybko im odjeżdzał, Policja w tych samochodach wcale nie ma takich mocnych silników jakimi się chwali

nie popieram zachowania, szkoda samochodu, nie takie było przeznaczenie 7er

 

poza autostradami policja nie potrzebuje bardzo szybkich samochodow do poscigu, tym bardziej ze ma wideo, metody komunikacji umozliwiajace przekazanie uciekiniera dalszym patrolom, i lepsza znajomosc topografii niz uciekajacy.. nie mowiac o tym, ze dla uciekajacego to wielkie emocje a dla policjantow codzienna robota... skuteczne ucieczki przed policja czesciej sie zdarzaja w filmach niz w realnym zyciu.

 

o ile w wypadku przestepcow ucieczki sa w miare zrozumiale, o tyle przy przewinieniach drogowych uciekanie to objaw debilizmu.

 

To popatrz tu !! To moj kumpel policja jechala oplem vectra v6 cos kolo 250 koni a on starym fordem i uciekl fakt faktem ze czekali na niego pod domem innym radiowozem ale nie dogonili go:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wsns8UpDT3c

niesamowite. skoro czekali na niego pod domem to nie 'uciekl', tylko powiekszyl sobie kare. o tym wlasnie mowie, nie musza gonic do upadlego bo maja inne metody zlapania, a w trakcie poscigu z reguly wiedza czy gonia zwyklego idiote czy potencjalnego przestepce i decyduja o dobraniu srodkow. za duzo filmow ci uciekajacy debile ogladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widzę coś takiego jak w pierwszym linku, to kierowcy zabrałbym prawko dożywotnio plus konkretny mandacik, a auto oddać komuś normalnemu. Nie po to człowiek pracuje kulturą na drogach na poprawienie wizerunku BMW.

wszyscy raczej się staramy pracować na przełamanie stereotypów ale trafiają się idioci, nie mówię tylko o tym na filmie ale także o tych spotykanych praktycznie codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widzę coś takiego jak w pierwszym linku, to kierowcy zabrałbym prawko dożywotnio plus konkretny mandacik, a auto oddać komuś normalnemu. Nie po to człowiek pracuje kulturą na drogach na poprawienie wizerunku BMW.

wszyscy raczej się staramy pracować na przełamanie stereotypów ale trafiają się idioci, nie mówię tylko o tym na filmie ale także o tych spotykanych praktycznie codziennie

Nieraz irytują mnie komentarze typu: "BMW to samochód dla [i tu różne niekoniecznie pozytywne określenia]". Niestety idioci podobni do tego z filmiku powodują powstawanie różnych niekorzystnych opinii na temat BMW i tego, dla kogo te auta są stworzone.

Nie pozwól, aby strach przed porażką powstrzymał Cię przed wejściem do gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie każdy, niektórych na starcie by obróciło

Jego też by obróciło gdyby nie kontrola trakcji :norty:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bueheheh, ale tuman ... w UK kupił szrota, przyjechał do Polski przykozaczyć .... i ups .. .nie udało się .... no tak, zapomniałem że dla większości niedorajdów w tym kraju jest za ciężko :mrgreen:

 

Uciekać to można gdy ma się dwa pasy, wtedy liczy się jaki jest ruch na trasie i ile masz KM. ale na takich drogach jesteś na przegranej pozycji nawet gdybyś miał ferrari , z kogutem auta o wiele szybciej przepuszczą patrol policyjny. Jeśli ktoś chce mieć większe szanse to powinien też sobie koguta i sygnały pozakładać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Wsns8UpDT3c

niesamowite. skoro czekali na niego pod domem to nie 'uciekl', tylko powiekszyl sobie kare. o tym wlasnie mowie, nie musza gonic do upadlego bo maja inne metody zlapania, a w trakcie poscigu z reguly wiedza czy gonia zwyklego idiote czy potencjalnego przestepce i decyduja o dobraniu srodkow. za duzo filmow ci uciekajacy debile ogladaja.

 

Tak to powiedz tu czy policjant dobrał dobre srodki ! Prawda jest taka ze polscy policjanci sa bardzo nieudolni i nie wiedza co robic w ektremalnych sytuacjach moim zdaniem bezpieczniej by bylo zostawic ich w spokoju bo nie dosc ze gosc w oplu stwarza niebezpieczenstwo to jeszcze ten idiota z pistoletem !!

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, bo gdyby go nie gonili to niby szansa ze koles z 2.5 promila, ktory nigdy nie mial prawa jazdy i byl skazywany za jazde po pijaku, pewnie by byl mniej grozny. przynajmniej juz wiecej tego nie zrobi. w zeszlym roku tez byly chyba ze 2 poscigi za kozakami w bmw, gdzie beemki konczyly na slupie.

 

zreszta ten przyklad tylko potwierdza ze uciekajac przed policja conajwyzej zrobisz krzywde sobie albo innym. jakies pojedyncze przypadki i opowiesci dziwnej tresci o tym ze ktostam gdzies komus uciekl (bo o tym jednym co uciekl cala dzielnica trabi, a ci ktorym sie nie udalo tak glosno sie nie chwala) nie zmieniaja reguly, ze kierowca uciekajacy przed policja ma marne szanse. policja ma wiecej mozliwosci zeby ulatwic sobie zlapanie/namierzenie niz debil zeby uciec.

 

w polsce nie maja szkolen ze zorganizowanych poscigow takich jak w usa ani samochody nie sa tak przygotowane, ale jesli kogos to pocieszy to nawet tam procedura poscigu i unicestwienia uciekiniera nie jest taka prosta jakby sie wydawalo ogladajac skrotowe materialy reality z 'cops!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce nie maja szkolen ze zorganizowanych poscigow takich jak w usa ani samochody nie sa tak przygotowane, ale jesli kogos to pocieszy to nawet tam procedura poscigu i unicestwienia uciekiniera nie jest taka prosta jakby sie wydawalo ogladajac skrotowe materialy reality z 'cops!'

 

To niestety fakt szkolenia drogowki sa raczej na niskim poziomie Za to samochody juz nie sa takie ostatnie Meganki byly fajne ale niestety kolega zalatwil jedna z dwoch w wawie, zreszta duzo ich policja rozbila prawie 250km w tak malej osce robi swoje Ja osobiscie po wawce smigalem Fordem Mondeo ST220 i wbrew pozorom dawal rade dogonic M5 na warszawie, moze na autostradzie by polegl Jednakze slowa Autostrada + Polska = :mlotek:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popatrz tu !! To moj kumpel policja jechala oplem vectra v6 cos kolo 250 koni a on starym fordem i uciekl fakt faktem ze czekali na niego pod domem innym radiowozem ale nie dogonili go:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wsns8UpDT3c

http://www.youtube.com/watch?v=Wsns8UpDT3c

niesamowite. skoro czekali na niego pod domem to nie 'uciekl', tylko powiekszyl sobie kare. o tym wlasnie mowie, nie musza gonic do upadlego bo maja inne metody zlapania, a w trakcie poscigu z reguly wiedza czy gonia zwyklego idiote czy potencjalnego przestepce i decyduja o dobraniu srodkow. za duzo filmow ci uciekajacy debile ogladaja.

 

Tak to powiedz tu czy policjant dobrał dobre srodki ! Prawda jest taka ze polscy policjanci sa bardzo nieudolni i nie wiedza co robic w ektremalnych sytuacjach moim zdaniem bezpieczniej by bylo zostawic ich w spokoju bo nie dosc ze gosc w oplu stwarza niebezpieczenstwo to jeszcze ten idiota z pistoletem !!

 

 

Kolego jak dla mnie to zarówno pierwszego Twojego kolegę w Fordzie jak i Twój drugi przykład kierowcę białej Astry powinni od razu zastrzelić, zepchnąć na pobocze do rowu itp... Naraził na niebezpieczeństwo tyle osób że i tak cudem jest brak postronnych ofiar.

To żaden zaszczyt chwalić się tak głupimi ucieczkami, zdaję sobie sprawę że Policjanci nie chcą ryzykować jak ci debile którzy im uciekają... Według mnie tacy ludzie już nigdy nie powinni siąść za kierownicą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce nie maja szkolen ze zorganizowanych poscigow takich jak w usa ani samochody nie sa tak przygotowane, ale jesli kogos to pocieszy to nawet tam procedura poscigu i unicestwienia uciekiniera nie jest taka prosta jakby sie wydawalo ogladajac skrotowe materialy reality z 'cops!'

 

To niestety fakt szkolenia drogowki sa raczej na niskim poziomie Za to samochody juz nie sa takie ostatnie Meganki byly fajne

nie chodzilo mi o to czy fajne, radiole w stanach maja specjalne wzmocnienia i tarany z przodu i z tylu, a na szkoleniach ucza sie tak przystosowany samochod uzywac do kontrolowanych kolizji... ale tak jak napisalem wyzej, to nadal jest ostatecznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak dla mnie to zarówno pierwszego Twojego kolegę w Fordzie jak i Twój drugi przykład kierowcę białej Astry powinni od razu zastrzelić, zepchnąć na pobocze do rowu itp... Naraził na niebezpieczeństwo tyle osób że i tak cudem jest brak postronnych ofiar.

To żaden zaszczyt chwalić się tak głupimi ucieczkami, zdaję sobie sprawę że Policjanci nie chcą ryzykować jak ci debile którzy im uciekają... Według mnie tacy ludzie już nigdy nie powinni siąść za kierownicą. Pozdrawiam.

 

Tu kolego masz 100% racji bo ja wcale nie popieram takich idiotycznych wyczynów Tylko mowie ze nasi policjanci są nieudolni w takich sytuacjach oni potrafią stac w krzakach z radarem albo wlepiac mandaty za parkowanie ogólnie zero stresu (chodzi mi o drogówkę)

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Meganki byly fajne ale niestety kolega zalatwil jedna z dwoch w wawie, zreszta duzo ich policja rozbila prawie 250km w tak malej osce robi swoje

Tiaa, szczególnie koledzy z Warmii i Mazur ładnie je załatwiali, np. stawiali na dachu spadając z rampy kolejowej ;)

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.