Skocz do zawartości

Pielegnacja skory


Coko-Coko

Rekomendowane odpowiedzi

Są oryginalne mleczka do skóry BMW nawet na allegro można je kupić samo mleczko ok 90 zł a cały zestaw z gąbkami szmatkami itd ok.120zł , sam zastanawiam się nad zakupem takiego zestawu lecz czy to faktycznie coś daje?

 

Sprawdzcie cene w ASO, bo jak to czesto bywa, na Allegro jest drozej. Kazdy mysli, ze cena oferowana na tych portalach jest okazyjna, a to guzik prawda. ASO nie jest nawet pytane, bo z definicji jest baaardzo drooogie...

 

Jak mi sie przypomina, to caly komplet z gabkami i szmatkami kosztuje miedzy 90 a 100 zetow.

 

Stosuje to i oceniam bardzo pozytywnie.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skóry BMW ma 2 preparaty:

1. Pianke do czyszczenia w sprayu.

2. Mleczko do nabłyszczania (ochronne).

 

Ja zawsze używam najpierw #1, potem #2 i efekt jest bardzo fajny. Zaleznie od potrzeb, w zimie rzadko stosuje mleczko (lub wcale) w lecie tak raz na miesiac-dwa kompletem przejade siedzenia i skóra od razu lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz w ASO to daj znac czy jest takie cos na miejscu bo domniemam ze bedziesz jechal do Posłusznego w Bydgoszczy jak z Torunia jestes :)

 

A konkretnie chodzi mi o takie wiaderko z przyborami do czyszczenia auta;) kiedys mieli takie cos pokompletowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skóry BMW ma 2 preparaty:

1. Pianke do czyszczenia w sprayu.

2. Mleczko do nabłyszczania (ochronne).

 

Ja zawsze używam najpierw #1, potem #2 i efekt jest bardzo fajny. Zaleznie od potrzeb, w zimie rzadko stosuje mleczko (lub wcale) w lecie tak raz na miesiac-dwa kompletem przejade siedzenia i skóra od razu lepiej wygląda.

 

 

To mleczko do skóry daje efekt matowy czy świeci sie materiał jak psu jajca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianka daje efekt matowy, z mleczkiem trzeba uwazac i nie nakladac go za wiele, bo potem sie swieci wlasnie. Jak nalozysz dobrze, wetrzesz i potem osuszysz skore z nadmiaru mleczka, to wyglada dobrze. Trzeba troche sie tym pobawic zeby osiagnac zadowalajacy efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.