Skocz do zawartości

Dylemat Bmw vs Lexus


Justinos1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bylem już wcześniej zarejstrowany, na tym forum pod loginem PrezE32s jednak tamte konto szlag trafił. Mam dylemat pomiedzy kupnem samochodu. Zastanawiam się nad Bmw 730-740, w przypadku 730 skłaniam się ku dieslu, 740 chciałbym mieć gaz. Moim drugim faworytem jest Lexus gs300. Oba auta planowałbym kupić z roku 1998-2001 jednak o Lexusie nie wiem nic, pozatym, że jest piękny. Od 10 lat posiadam e32 750iA bez gazu. I od 10 lat raz to auto wylądowało na lawecie, więc wiem co to Bmw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że do E38 chyba bardziej powinnienes porównać LS 400. A co do Lexusa wydaje mi się że powinieneś znaleźć takie samo forum odnośnie tej marki jak jest to o BMW.
...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexsus jest dobrym bezawaryjnym autkiem,co do spalania to300- 400- setka ma podobne do bmw 740.Miałem takiego lexusa i do 270 tys nie sprawial żadnych kłopotów. Ja jestem fanem E38 a wybór należy do ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexus to fajne auto niemniej wyraznie widać że jest to jedynie autorska interpretacja klasy premium popełniona przez tych samych dżapanów ktorzy produkuja toyoty avensis...

Porównaj choćby materiały we wnętrzu e38 i GS300 to bedziesz wiedzial co mam na mysli :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem troche LS 400. Fajny samochod, ale osiagi z automatem mial podobne do mojego 730i z manualem. Jak dla mnie LS 400 to extra samochod, ale ... z tylnego siedzenia. Zza kierownicy wole BMW ;). Natomiast GS mozesz porownywac z E39.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj choćby materiały we wnętrzu e38 i GS300 to bedziesz wiedzial co mam na mysli :|

 

Nie wiem czy kolega wie, ale wykonanie Lexusa we wnętrzu jest uznawane za najlepsze na świecie, więc tutaj akurat nie ma się do czego przyczepić. Stylistyka Lexusa z lat, których autor chce kupić auto nie powala, co innego najnowsze modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.