Skocz do zawartości

[e36] Z3 - Podgrzewanie siedzenia


batim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czekajac na auto przypomnialem sobie ze niedawno przestalo mi dzialac ogrzzewanie siedzenia, ale nie cale. Nie dziala tylko siedzisko, oparcie chodzi cacy. Moze wiecie jak sprawdzic co jest grane ?? jakies podpowiedzi ?
Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tego sie włassnie obawialem :( sam tego raczej nie zrobie... znowu wydatek :/ ehhh

Dzieki za pomoc. Jakby ktos mial jakis moze opis :D jak to zrobic to smialo pisac :D nie wstydzić sie :D

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam moze dasz rade, musial bys wyjac fotel isc do jakiegos tapicera zeby sciagnal pokrycie, pozniej sprawdzic zwyklym multimetrem grzalke gdzie jest przerwana (polaczyc przerwe) i niech tapicer naciagnie ladnie siedzenie od nowa :norty:
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze mata sie przerwala, bez rozebrania siedzenia sie nie obejdzie. do ogrzewania idzie jeden kabel nie ma podzialu na siedzisko i oparcie

 

 

Nieprawda. W fotelach nonM, nonSportsitze czyli takie jak ma batim do podgrzewania ida 2 wtyczki . Tylko nie pamietam czy jedna idzie na siedzisko a druga na oparcie czy jedno jest od slabego grzania a druga od intensywnego . Warto sprawdzic najpierw wtyczki . Na obu "biegach" Ci nie dziala to podgrzewanie ?

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie sprawdzałem... Pod siedzeniem sa tylko wtyczki od podgrzewania ? boje sie odpiac cos innego. Robic to na odpietych klemach ? :D sorka za glupie pytania ale ja jesli chodzi o elektryke to... totalne nemo jestem :D
Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh dobra dzieki za pomoc. Jak odbiore auto to na odpietym aku sprawdze co jest co itd. Napisze czy znalazlem powód, moze ktos w przyszlosci bedzie mial podobny problem. Pozdro

 

Jak odepniesz aku to mozesz wypinac co chcesz bez obawy ze Ci jakis blad wyskoczy ;) .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres... :D chyba nie myslisz ze jestem az tak ciemny :D

Wiem ze jak aku odepne to sie nic nie stanie :D

 

Mysle ze nie jest to takie oczywiste i nie kazdy o tym wie ;) wiec chyba nie masz mi tego za zle ;).

Edytowane przez bumblebee
Lekkie porządki :)
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.