Skocz do zawartości

co myślicie o 325? 192km


bmw325192km

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje taki + i -

... plusem bedzie to, że będziesz szybciej np. w pracy , a minusem, że więcej spalisz benzyny...

 

czy ktoś jeszcze ma inne pomysły?

Bring Me Woman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu duzo gada 6 garow lepsze osiagi cudowny dzwiek silnika no i M50 naprawde trudno zniszczyc Przebiegi kolo pol miliona spokojnie znosi :cool2:

A co w tym fajnego miec ponad 200??

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chip od Bagora moze da rade ale pamietaj ze auto z lat 90 i tak pradopodobnie nie bedzie trzymalo serii :twisted: A czy bedzie 200 czy 192 zadnej roznicy nie zauwazysz :mrgreen:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he i muslisz ze 200 wystarczy?? Napewno te 8 kucy nic nie zmieni :mrgreen: Grunt w drifcie to szpera a mocy tez powinno byc wiecej na niskich obrotach a nie mocy maksymalnej Ludzie nauczcie sie wrescie moc maksymalna niewiele mowi o osiagach auta

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale seryjna 318i raczej bokiem nie polata(na mokrym tylko). a 325 albo 328 to juz napewno i na poczatek bedzie bez problemu wystarczac:) jesli chodzi o plusy to one zdecydowanie przewazaja>radosc z jazdy< :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

325...M50 bardzo fajny silnik, jednak prz zakupie uważaj bo często jest traktowany poniżej wszelkich norm eksploatacji... co do mocy 200km... Na początek wystarczy ale jeśli chcesz zająć się tym bardziej profesjonalnie to napewno zabraknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

325...M50 bardzo fajny silnik, jednak prz zakupie uważaj bo często jest traktowany poniżej wszelkich norm eksploatacji... co do mocy 200km... Na początek wystarczy ale jeśli chcesz zająć się tym bardziej profesjonalnie to napewno zabraknie.

Jak wiekszosc bmw :twisted: Ale ten silnik znosi takie traktowanie najlepiej :cool2:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie BMW w coupe... Poezja... aż żal było sprzedawać... miałem ogromny sentyment do tego auta. Przebieg 370 000 a chodziło rewelacyjnie. Co mogę powiedzieć. Gwarantuje Tobie, że jeśli je kupisz i raz się przejedziesz od razu się zakochasz. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się męczycie z napisaniem czegoś konkretnego koledze :duh: Konkretów szukaj :search: :search: :search: bo temat podejmowany był tyle razy, że nie zliczę.

 

Pozdrawiam i zamykam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.