Skocz do zawartości

Dziwne wyjścia na dachu


jacek1g

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę, czy ktoś wie od czego jest ta końcówka anteny?

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-02/b6d1c7f4.jpg

 

I pytanie drugie: Mam na dachu drugie wejście na samym przodzie przy czołowej szybie. Od czego ono może być??

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-02/aeaae2f6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Włochy, czy Niemcy - może być (tak jak kolega wcześniej pisał) z taksówki. Tylne to gniazdo anteny (CB?) a z przodu może gniazdo zasilające ten taksiarski neon.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 187 tys. kolor przemalowany z czarnego na biały ;/ Ale taxi i w beżowej skórze? ;/

 

 

No jasne, że taxi! Sam kolorek już zdradza pochodzenie...no i diesel - złotówkarski wózek jak nic! A jaki ma przebieg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 187 tys. kolor przemalowany z czarnego na biały ;/ Ale taxi i w beżowej skórze? ;/

 

Może te skórki właśnie wjechały, żeby ukryć wyeksploatowane taksówkarską przeszłością siedzenia? Tylna kanapa nie jest wysiedziana? Sprawdź też czy boczki drzwi są tego samego koloru, jeśli nie - sugerowałbym właśnie fakt wymiany tapicerki. Zazwyczaj też jeśli tapicerka jest np beżowa - wykończenia kokpitu, dywaniki, podsufitka, słupki i inne są tego samego koloru.

 

No i oczywiście nie twierdzę, że "taksówkarski" jest gorszy :)

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może te skórki właśnie wjechały, żeby ukryć wyeksploatowane taksówkarską przeszłością siedzenia? Tylna kanapa nie jest wysiedziana? Sprawdź też czy boczki drzwi są tego samego koloru, jeśli nie - sugerowałbym właśnie fakt wymiany tapicerki. Zazwyczaj też jeśli tapicerka jest np beżowa - wykończenia kokpitu, dywaniki, podsufitka, słupki i inne są tego samego koloru.

 

No i oczywiście nie twierdzę, że "taksówkarski" jest gorszy :)

 

 

Sprawdziłem kolor boczków, podsufitki, siedzenia tylne właśnie mało są powycierane. Powiem tyle że samchód ma prawie pełną opcję (prócz) telefonu;(. Co dziwne zawieszenie M-technika posiada. Może ta jedna końcówka jest od anteny do telefonu właśnie?? Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz opcji telefonu pod zadna posatcia (blutut czy w podlokietniku) to watpie jeby to byla antena od telefonu. ale zawsze mozesz zadzwonic do ASO i zapytac sie o cala historie auta!!! i odrazu podadza tobie wyposazenie z ajkim wyszlo seryjnie!!! to jest moim zdaniem najlepsze wyjscie!!!

 

 

 

pozdr matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pytałem w ASO, wydrukowali mi listę z wyposażeniem i zaskoczenie;/ Mam lepsze wyposażenie w samochodzie niż na tej liście. Brak książki serwisowe i nie mogę się się dowiedzieć wszystkiego o tym samochodzie. Czy to możliwe żeby oni tego nie wiedzieli, czy poprostu chcieli mnie spławić?;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest jeszcze opcja , że tylko numery masz z właściwego auta.

zastanawia mnie czy jak kupowałeś to auto to nie widziałeś tych dodatkowych "udziwnień"?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja , że tylko numery masz z właściwego auta.

zastanawia mnie czy jak kupowałeś to auto to nie widziałeś tych dodatkowych "udziwnień"?

 

 

Widziałem te "udziwienia" jak kupowałem samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, chłopaku to nie stresuj się, tylko na stację, lej za ile masz,i w drogę. Jeśli jezdzi autko i wszystko jest ok to ciesz się nim i TYLE! Nie stresuj się, że dziwnie skompletowany tylko mijaj krajobrazy. Może łatwo mi mówić, bo sam bym się na pewno zestresował, heh. Ale skoro takie auto kupiłeś, świadom dokonywanego wyboru byłeś - no stress!

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stresuje się ;), jeżdżę już (albo dopiero) pół roku i nic się nie dzieje. Tylko zalać do pełna i cieszyć się ;) Napisałem tylko z ciekawości, bo być może ma ktoś takie wejścia w swoich samochodach. Łudziłem się że może telefon jeszcze będzie w samochodzie, ale szkoda że nie ma bo by się przydał ;/ pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.