Skocz do zawartości

Idzie nowa 5 i juz w prasie E60 jest be


tora

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

No lekko się zagotowałem po przeczytaniu artykułu w Auto Swiat czy Motor o nowej F10.To że jest super nie ma co dyskutować ale po co tak jechać po starej E60.Pamiętam jak wchodziła E60 to ci sami redaktorzy piali jaka jest super a teraz widzą same minusy.

hej

 

MOD EDIT: Rozumiem Twoje wzburzenie ale bycie klubowiczem do czegoś chyba zobowiązuje, zwłaszcza w kwestii "wyrażania" się na forum ... Tym razem bez konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzysz w to ?

Te gazety wszystkie i samochodu roku to są wielkie pieniądze , taka skoda żeby być numer 1 podobno dużo kasy sypie aby tak było , według mnie samochód roku to powinnien być taki który jest na rynku nie krócej niż 12 miesięcy (sprzedaży) i po wglądach serwisowych , kosztach utrzymania i innych powinien być oceniany

a nie taka Insignia która ledwo w salonach była i stała się samochodem roku nie wiem za co chyba za chorą cenę

Dla mnie to jest dziwne że prawie 95 % w tych gazetach gdy jest test np. Coś najnowszego co dopiero wyszło , i 2 inne starsze samochodu to zawsze ten najnowszy jest na 1 miejscu a nawet znaczkiem na masce nie dorównuje samochodowi który jest jednym z nowszych . Kasa leci dla takich testujących aby dany samochód był pierwszy w teście , zachwalany itd . a pózniej gdy po pół roku robią test np. długo dystanoswy okazuję się syfem roku

Więc to co piszą i pokazują w TV należy patrzyć przez palce

Też gdy tankuje na stacji lece po gazetki i kupuje auto-świat i motor . Muszę przyznać że ta nowa piąteczka mi się nie podoba :( jedynie osiągi fajne :) ale z zewnątrz nie przypadła mi do gustu .

Również pamiętam gazetę w której była e60 dokładnie ciemna zieleń tylko nie pamiętam czy 2,5 czy 3,0 ale opisana była tak że nie ma lepszego samochodu , wychodzi nowy model to teraz nowy reklamują a starszy krytykują nic nowego :)

Już nie wspomne dlaczego ktoś się nie weźmie za to jakie podają spalania w takich testach , kiedyś był testowany mój poprzedni samochód w wersji 2.0 nie Turbo ( ja miałem TURBO ) po czym w uwagach było napisane że lepiej kupić wersję TURBO moc większa itd.. a spalanie w mieście 10,5 l ja 10,5 to w trasie na 5 biegu przy 80km/h nie mogłem uzyskać a ci w mieście tyle piszą , teraz tez w gazecie jest Ford focus ST też w minusach napisanie wysokie spalanie lekko ponad 10 litrów sorry na benzyniaka (chyba 240 KM ) 10 litrów to dużo ? już nie wspomne że to auto 10 litrów pali na tracie z tempomatem ustawionym na 50km/h

Fakt faktem jest też napisane że przy szybkiej jeżdzie sięga 15 litrów co też raczej nie jest możliwe , no chyba że u nich miasto oznacza fale zielonych w godzina wieczornych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie linka do artykułu?

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie.. auta są co raz lepsze, więc logiczne, że te starsze modele w porównaniu do nich są słabiej oceniane. Równie dobrze można mieć pretensje, że ktoś pisze, że F10 jest lepsze od E34, przecież E34 też wychwalano pod niebiosa jak wchodziła do sprzedaży. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że też dziwnie zabrzmiał wydźwięk tego arta, że niby aktualna 5 jest do d**y, a dopiero F10 to prawdziwa piąta.

 

Wiadomo: nowe muszą chwalić, bo ciężkie czasy i musi się to sprzedać, F10 to duży krok w stosunku komfort i technika (jakby E39 na E60 było małym skokiem...), a sam wygląd F10 mimo że jak na BMW roku 2010 przystało jest OK, tonie zachwyca jak kiedyś E60, niemniej zadałem sobie pytanie - o co autorom tekstu chodziło?

 

a nie taka Insignia która ledwo w salonach była i stała się samochodem roku nie wiem za co chyba za chorą cenę

 

Te wszystkie plebiscyty to pic na wode. Samochod roku - wiesz, musisz mieć choć JEDEN dobry powod zeby wytłumaczyć samemu sobie zakup Opla. I ten jest całkiem niezły, nie? Żona też sie ucieszy, jak będzie mogła powiedzieć koleżankom, że ma samochód roku. A nie byle BMW, co w konkursie z Oplem przegrało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. auta są co raz lepsze, więc logiczne, że te starsze modele w porównaniu do nich są słabiej oceniane. Równie dobrze można mieć pretensje, że ktoś pisze, że F10 jest lepsze od E34, przecież E34 też wychwalano pod niebiosa jak wchodziła do sprzedaży. ;)

Ja nie mam żadnych pretensji wiadomo ze nowe lepsze ale zawsze piszą ze poprawiono to poprawiono tamto a nie że teraz sie nagle okazało że E60 jest brzydka i się źle prowadzi.

Jak gdzie indziej w podsumowaniach piszą od dwóch lat że E60 Najlepsze auto w klasie

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sorry, za dygresję. U Ciebie w opisie FL oznacza Face Lifting (co by było dziwne) czy edycję flotową?

 

Tez to zauwazylem - na fotce lampy przedliftowe

 

No przede wszystkim rocznik auta jest zdecydowanie przed liftingiem. :) Ale zderzak ma poliftowy więc to chyba jednak chodzi o coś ala face lifting zrobiony we własnym zakresie. Może kolega kupił uszkodzoną i przy okazji pozakładał trochę części od wersji po lifcie. Pewnie wkrótce sam rozwieje nasze wątpliwości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie plebiscyty to pic na wode. Samochod roku - wiesz, musisz mieć choć JEDEN dobry powod zeby wytłumaczyć samemu sobie zakup Opla. I ten jest całkiem niezły, nie? Żona też sie ucieszy, jak będzie mogła powiedzieć koleżankom, że ma samochód roku. A nie byle BMW, co w konkursie z Oplem przegrało :D

 

Dokładnie, te plebiscyty są nic nie warte. W 2001 roku samochodem roku w Europie ogłoszono..... Peugeota 307. Jedno z najbardziej zawodnych aut na świecie, auto bardzo usterkowe nawet jak na standardy Peugeota i francuskich producentów.

Za co je dostał? Tego nikt nie wie, moze za to ze był pierwszym "napompowanym" autem w klasie compact, jego poprzednim 306 (choc i tak kiepski) był pod kazdym niemal względem lepszy.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce 3 grosze do tematu

 

Mi sie nowa 5 nie podoba... tak samo jak 7...

 

Zamiast 7 lepiej teraz kupic MB po lifcie - wygląda to jak bentley :norty:

 

A co do recenzji w magazynie - no cóż ktoś musi napedzać sprzedaż nowych aut. Jak nie bedą tak zachwalali to bedziecie tymi e60 10 lat jezdzić :mrgreen: Trzeba wykreować potrzebe u konsumentów, a to jest najprostrza metoda

 

PS> co do tego FL u kolegi, to moim zdaniem wypada jeszcze lampki zmienić bo wygląda troche jak składak

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie kupił bym samochodu bo zachwalą go sąsiad lub piszą o nim super wszędzie

Auto ma mi się podbać , super jezdził i być zadowolonym z zakupu

 

Kamil, a skąd wiesz ze auto ci sie podoba? Piękno to pojęcie subiektywne, kłamstwo powtarzane 100 razy stanie sie prawdą. Ludzie przez najblizsze 2 lata bedą czytaj jakie to f10 jest cudo a e60 złom to uwierzą

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

No lekko się zagotowałem po przeczytaniu artykułu w Auto Swiat czy Motor o nowej F10.To że jest super nie ma co dyskutować ale na *uja tak jechać po starej E60.Pamiętam jak wchodziła E60 to ci sami redaktorzy piali jaka jest super a teraz widzą same minusy.

hej

Witam :)

Co można oczekiwać od redaktorów którzy oceniając "srogą" zimę na naszych drogach cieszą się że "podreperuje" się stan topniejących lodowców?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.