Skocz do zawartości

Wymiana na ksenony a bezpiecznik lamp


noxon1

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem reflektory (miałem zwykłe) na bi-ksenony (nie skrętne) i niestety nie świecą (świeci wszystko oprócz krótkich i długich) i stąd moje pytanie czy muszę wymienić moduł lamp? czy tylko wystarczy zaprogramować. Może ktoś wie gdzie znajduję się bezpiecznik do reflektorów? I ewentualnie kto może to przeprogramować w okolicy województwa świętokrzyskiego?

 

Dodam, że auto jest po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wymiany

Moduł pod nogami ( koszt chyba 600-800 zł używka na allegro )

przełącznik świateł

+ może programowanie

Jak chcesz mam gościa który ma części do BMW elektroniczne i zna się perfekt z Wrocławia ma on wyżej wymienione i jeżeli coś jeszcze trzeba wszystko ma

Jak chcesz kontakt napisz na priv to wysle

Inaczej nie odpalisz xenonów niestety to nie Lanos z dokładanymi xenonami z allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie musisz dokupować żadnych modułów ja miałem tak samo jak ty założyłem tez takie lampy i smiga,musisz podjechać do dobrego elektryka i ci zrobi ja sam zrobilem trzeba zamienić 2 kabelki tylko w kosci dodac KONDENSATOR do 1 i 2 lampy i pokazujesz NOWA TWARZ E 60 ROBI WRAŻENIE :D koszt 11zł kondensatorki,\.Chetnie ci zamontuje.Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przekładkę robiłem 2 lata temu lampek :D na kompie żadnych błędów 3 razy przegląd w serwisie żadnych błędów nic się nie spaliło nic nie zakopciło nic nie pokazuje że mu coś podmieniłem :D odpowiednie podejście do auta i profesionalistów można zagiąć swoimi pomysłami,w końcu świat uczy się na błędach!!!! U MNIE 0 BŁĘDÓW I CO TY NA TO??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przekładkę robiłem 2 lata temu lampek :D na kompie żadnych błędów 3 razy przegląd w serwisie żadnych błędów nic się nie spaliło nic nie zakopciło nic nie pokazuje że mu coś podmieniłem :D odpowiednie podejście do auta i profesionalistów można zagiąć swoimi pomysłami,w końcu świat uczy się na błędach!!!! U MNIE 0 BŁĘDÓW I CO TY NA TO??

 

Z Twoim szczesciem powinienes czesciej grac w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.