Skocz do zawartości

uszkodzona chłodnica regeneracja??


ambience

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem w mojej e39 znalazłem wyciek płynu chłodniczego przez chłodnice płyn cieknie na łączeniu chłodnicy z zbiornikiem wyrównawczym. Co radzicie naprawiać chłodnice czy kupić jakąś używkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Bez brawury :!: Zamiennik kosztuje w granicach 400-500pln

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym radzil kupic oryginalna uzywke bo sam kupilem podrubke za 560 zl i pasuje jak ku.... majtki nie dosc ze korka nie bylo to stary nie pasowal. a zalozyc tunel do wentylatora graniczy z cudem.moim zdaniem nie zawsze nowe jest lepsze tymbardziej ze uzywke mozna kupic co najmniej za polowe wiec sie zastanow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Taka awarię możesz śmiało naprawić za dosłownie kilka złotych.

Kup uszczelki i wymień i będzie jak nówka. Robiłem u siebie i nie było kłopotów.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do kogoś kto regeneruje chłodnice mam 100km i po rozmowie telefonicznej pan stwierdził ze naprawa 100zł ale może nie naprawić bo mogą być popsute szyny czy coś takiego i nie zrobi wtedy chłodnicy. patrząc pod względem ekonomicznym to wyjazd mnie kosztuje koło 100zł do tego czas który stracę i nie wiadomo czy naprawia tą chłodnice. chyba że ktoś w z województwa opolskiego zna jakiegoś fachowca od tego a sam tego nie zrobię bo się nie znam na tym w ogóle :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sadlo-chlodnice.fruitdesign.pl/

 

Może oni Ci pomogą masz dobry dojazd bo autostradą raz dwa i jestes na miejscu. Od dawna zajmuja się tym, może Ci cos doradzą.

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem i powiedzieli mi ze przerabiali ten temat i tego nie robią bo przeważnie pęka zbiorniczek i to jest wina przecieku :) a zbiorniczka nie ma :) i nie opłaca się naprawiać :) dzięki za pomoc :) ale chyba kupie nowa chłodnice w jakiej dobrej podróbie myślę ze do 700zł coś znajdę dobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem i powiedzieli mi ze przerabiali ten temat i tego nie robią bo przeważnie pęka zbiorniczek i to jest wina przecieku :) a zbiorniczka nie ma :) i nie opłaca się naprawiać :) dzięki za pomoc :) ale chyba kupie nowa chłodnice w jakiej dobrej podróbie myślę ze do 700zł coś znajdę dobrego

 

mozesz zamieścić zdjęcie tego uszkodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ale nic nie będzie widać :) zaraz bd foto tylko do auta się przejdę:)

 

 

http://img97.imageshack.us/img97/6641/20070421794.jpg

 

jak silnik jest odpalony to idą tamtędy bąbelki z woda

 

Woda na odpowietrzniku jest dlatego bo ją odpowietrzałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.