Skocz do zawartości

Znalezione na allegro, ebay, itp ...


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
do tego palaki, windschott cena faktycznie niska... Sam jestem ciekaw co w nim tak naprawde siedzi.

Houek wg mnie zajechany silnik to w ogole zaden problem. Goly silnik kupujesz za 2 000 pln, wsadzasz i latasz.

Cena auta plus silnik plus wymiana to itak znacznie taniej niz powinno kosztowac auto w tym roczniku z takim motorem

 

M52B28 to raczej dostaniesz z trójki lub piątki, a wtedy przebieg będzie raczej bardzo wysoki. Ale masz rację i tak cena jest super. Zazdroszczę skórzanej deski rozdzielczej i tempomatu (tego u mnie nie ma) :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 617
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IMPREGNAT CARAMBA:

 

"From: Tomasz K. [mailto:[email protected]]

Sent: Tuesday, March 09, 2010 3:45 PM

To: Piotr

Subject: Re: Pytanie o przedmiot: ŚRODEK DO USUWANIA GRAFFITI CARAMBA (Numery ofert 897169755)

 

Witam

Mam juz preparat od piatku tylko brakuje mi czasu.

Ile sztuk interesuje reszte wystawiam na Allegro?

Cena za 1szt to 30,00zł brutto plus koszt przesyłki .

10,00zł eko

12,00zł priorytet do 2szt.

przy 3szt +1,00zł

Pozdrawiam Tommi

tel 607-939-733

"

 

Takze Panowie - jak ktos chce to niech zamawia u tego Pana . Z tego co mi pisal to na allegro planuje wystawic wyzsza cene jak 30zl/butelka ale jak to bedzie naprawde to nie wiem.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty piotres bierzesz?? bo jesli tak to moglbys wziac dwa i przeslac mi to razem ze stoneguardami :mrgreen:

oczywiscie kase podesle na konto

No chyba ze bedzie z tym problem

 

dzis sie okaze czy bede bral carambe czy nie ...a stoneguardy wyjade do mnie dopiero albo jutro albo w poniedzialek :shock: strasznie sie to przeciaga wszystko.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.8 z full wyposażeniem sportowe fotele i deska w skórze za 19.900 :shock:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11827821

 

Byłem, zobaczyłem, pojeździłem i... kupiłem. :)

Także dołączam do grona posiadaczy Z3 2.8.

W wolnej chwili opowiem co i jak.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swietna cena i autko naprawde wyglada na zadbane a uszkodzenia prawie zadne :twisted:

 

 

a temu sie chyba z tymi koniami troche pomylilo... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11789204

 

konie ma niby dobrze podane ale lepsze jest 4x4 :norty:

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile by wyszła ta czarna Z3M z opłatami akcyza itp i po naprawie :) opłaty z 5tys. naprawa 5tys?

A co do drugiego ogłoszenia to przecież wałek, nie ma nr telefonu, pewnie na GG albo mailem koleś napisze żeby wpłacić zaliczkę, zresztą widać że zdjęcia są od różnych aut, pewnie jakby poszukać to jest gdzieś ta zeta po lifcie na ebay'u amerykańskim ;)

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez gratuluje :cool2:

jak najszybciej opowiedz co i jak

 

 

Auto naprawdę extra. :)

 

Stało w salonie Volvo - właścicielka kupiła sobie nowe Volvo i salon wyjątkowo przyjął Zetkę w rozliczeniu.

 

Silnik wbrew Waszym (i moim) przypuszczeniom: naprawdę super, pracuje ładnie, równo, przyjemnie się go słucha. :)

Trzeba ją tylko trochę dopieścić. Lewy błotnik został zarysowany podczas wyjeżdżania z bramy. Przedni zderzak jest lekko uszkodzony, brakuje halogenów (kable są). Wnętrze zadbane.

W bagażniku jest zmieniarka na 6cd, ale coś jest nie tak z podajnikiem płyt. Ponoć w ASO chcieli 500zł za naprawę.

 

Przez ostatni rok samochód przejechał tylko 2000km! Stał w garażu jako trzeci w rodzinie. Są nowe tarcze i akumulator.

Na wyposażeniu pierwszy właściciel nie oszczędzał. Sportowe fotele (podgrzewane), pałąki + windshot, asc, tempomat, elektryczny dach, klimatyzajca, deska rozdzielcza obszyta skórą, komputer itd.

 

Także póki co mam dwie Z-trójki pod domem...

Pozdrawiam!

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także póki co mam dwie Z-trójki pod domem...

Pozdrawiam!

 

Ostatnio na forum poszukiwane było Z3 więc pisz do gościa może się dogadacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Także póki co mam dwie Z-trójki pod domem...

Pozdrawiam!

 

Ostatnio na forum poszukiwane było Z3 więc pisz do gościa może się dogadacie :)

 

Z pewnych źródeł wiem, ze gość, kt szukał Z3 już coś kupił - i bynajmniej nie było to Z3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum poszukiwane było Z3 więc pisz do gościa może się dogadacie :)

 

Tak, kojarzę. Na dniach zrobię aktualne fotki itd.

 

Emek: dzięki za link na forum!

Mam subskrypcję na nowe ogłoszenia Z3, Z4 i kilku innych, ale najpierw zajrzałem tutaj. ;)

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych źródeł wiem, ze gość, kt szukał Z3 już coś kupił - i bynajmniej nie było to Z3 :)

 

co za ludzie, człowiek się stara, doradza, miło wita, tworzy 8 stron do moderacji :twisted: a i tak idą gdzie indziej następnego nowego przywitamy w inny sposób :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest szanowny moderatorze :diabel_smiech:

a ty platinum_boy miales naprawde ogromne szczescie ze udalo ci sie wyrwac taka okazje

To czego inni uzytkownicy forum szukaja dniami i miesiacami na allegro i ebay i kupuja za kruba kase, nastepnie w bolach montuja do swoich bryk ty miales w standardzie!! A do tego cena byla conajmniej przystepna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinium Boy

Napisz jak się ma Z3 R4 do R6 w kwestii przyjemności jazdy, osiągów, spalania itd.

hihihihi, dobre :mrgreen:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinium Boy

Napisz jak się ma Z3 R4 do R6 w kwestii przyjemności jazdy, osiągów, spalania itd.

 

 

Serio? :D W kwestii osiągów i przyjemności z jazdy - nie ma porównania, ale to chyba nie jest wielkie odkrycie. ;)

Różnica jest bardzo odczuwalna.

Zobaczymy jak będzie ze spalaniem. Jak wyjeżdżałem z salonu, komputer pokazywał 14, ale jak trochę poszalałem po trasie toruńskiej to wyskoczyło 21. :twisted:

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.