Skocz do zawartości

Znalezione na allegro, ebay, itp ...


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tej?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11839592

 

Kwestia wyposażenia wygląda chyba dość słabo no i 2.0, ale relacja rocznik/cena jak najbardziej OK na tle innych, chociaż nie wiem ile wynoszą opłaty.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 617
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co Wy wszyscy chcecie zety na inne zamieniac ?? :mrgreen:

 

platinum_boy ja bym w zyciu nawet nie myslal o zamianie 2.8 na 2.0 ;) wg mnie mozna sie przesiadac tylko na mocniejsze silniki ;).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Wy wszyscy chcecie zety na inne zamieniac ?? :mrgreen:

 

platinum_boy ja bym w zyciu nawet nie myslal o zamianie 2.8 na 2.0 ;) wg mnie mozna sie przesiadac tylko na mocniejsze silniki ;).

 

 

Zgadzam się. Przy przesiadce na słabszy silnik zawsze będzie niedosyt.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam proponuję pojeździć czymś co ma 60 KM i wtedy docenicie nawet 2.0 :) od czasu do czasu jeżdżę żony corsą, która to pozwala odnaleźć przyjemność jazdy przy prędkości 80km/h POLECAM!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja wam proponuję pojeździć czymś co ma 60 KM i wtedy docenicie nawet 2.0 :) od czasu do czasu jeżdżę żony corsą, która to pozwala odnaleźć przyjemność jazdy przy prędkości 80km/h POLECAM!!

 

Sam jeżdzę czasem Corsa 1.2, więc wiem co to znaczy - bardzo uspokajające doświadczenie :) Przesiadając się poźniej do mojej Zety przez resztę dnia mam wypieki na twarzy :cool2:

 

Platinium Boy.

A Ty co? Dopiero kupiłeś auto i już myślisz o nastepnym? A ja myślałem, ze jak chce zmienić po roku to szybko.

To wszystko kwestia kasy. Jak nie masz funduszy to jezdzisz tym co masz, a jak kasa leży to człowiek wydziwia i mu sie w główce przewraca :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinium Boy.

A Ty co? Dopiero kupiłeś auto i już myślisz o nastepnym? A ja myślałem, ze jak chce zmienić po roku to szybko.

To wszystko kwestia kasy. Jak nie masz funduszy to jezdzisz tym co masz, a jak kasa leży to człowiek wydziwia i mu sie w główce przewraca :mad2:

 

Nie, nie! Nie myślę o zmianie, Z4 mi przeszła póki co. ;)

Muszę nacieszyć się nowym nabytkiem.

Link wkleiłem tu jako ciekawostkę, bo cena całkiem ok jak na ten rocznik.

 

bumblebee: jak najbardziej, doceniam 2.0. Tym bardziej, że przez 2 lata jeździłem Z3 1.8.

Przesiadłem się do niej z mocniejszego auta i często czegoś mi brakowało, dlatego zgadzam się z tym co napisał piotres.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może czegoś nie doczytałem, ale nie rozumiem dlaczego Pani Nikola nie sprzedaje tego auta w Irlandii, gdzie mogła by liczyć na cenę rynkową (??????) w PL automatycznie cena spadnie z powodów wiadomych tzn. lewostronnych...

nie kumam

a niech to ktoś kupi za te 20kpln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wałek :lol:

"Po wygraniu aukcji oczekuje 14 dni na otrzymaniu 50% depozytu, ktory prosze przelac na wskazane konto w Irlandii.

Po otrzymaniu depozytu zlece firmie logistycznej dostarczenie samochodu pod wskazany adres (maksymalnie 21 dni)."

 

Taa jasne kupujący napewno otrzyma auto, ludzie są naiwni, ile osób licytuje buahaha :mrgreen: :mrgreen:

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Kiedys plaga na mobile.de , teraz trafila na allegro. Oszusci "wysylajacy" samochody pod wskazany adres :mrgreen: . Trzeba byc naprawde debilem zeby sie dac na to nabrac. Ehhh durni sa ludzie w tym kraju, durniiiiiiii :cry2: :duh: :duh: :duh: .

 

Wystawiajacy ta aukcje oszust tez sie nie popisał inteligencja bo zwykle opis wygladał przy takiej sprzedaży tak że : "samochod ma kierownice z lewej strony, a jak sie przeprowadzilem np. z Holandii do Angli, wiec musze zmienic samochod" . To juz wyglada bardziej zachecajaco i realnie, no i jest plus bo nabity w butelke osobnik "kupuje" auto LHD :mrgreen: .

 

Mysle ze osoba ktora wygra ta aukcje moze miec problemy jesli nie wplaci tej kasy, sprzedajacy moze chyba ja podac do sadu w takiej sytuacji, bo aukcja na allegro wygrana jest swojego rodzaju umowa - czy sie myle ??

Edytowane przez piotres
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe za ile wylicytują auto pani Nikoli. :)

 

Mysle ze osoba ktora wygra ta aukcje moze miec problemy jesli nie wplaci tej kasy, sprzedajacy moze chyba ja podac do sadu w takiej sytuacji, bo aukcja na allegro wygrana jest swojego rodzaju umowa - czy sie myle ??

 

No teoretycznie tak.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ja takich aukcji zgłosiłem do allegro, wszystko momentalnie blokują ... była już taka akcja z X6 i X5

 

I to nie tylko z autami takie akcje.

Kiedyś miałem trochę podobną sytuację. Sprzedawałem laptopa przez Allegro za ok 2500zł, ale dostałem maila z jakiegoś egzotycznego kraju ze wspaniałą ofertą 4000zł (po przeliczeniu z euro). I chcieli żeby im to wysłać za granicę.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak by kto szukał dobrego wosku do samochodu, to tu można kupić :)

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/207/12001-zyml-royale---wosk.html

 

"Wosk Zymöl Royale jest dożywotnio uzupełniany"

może zrobimy forumową zrzutkę? ;)

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.