Skocz do zawartości

nowe E92 ma ringi w ledach


AO

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wlasnie obejrzalem foty liftingu E92...sa ledy w ringach tak jak w nowej 5 i 5GT...koniec z "starym, dobrym" klimacikiem... u mnie po przepaleniu halogenow wymienilem ringi na ledy jakies 6 mc wstecz ale caly czas efekt wizulany jest dla mnie bardzo be :cry2: ...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Co znaczy bardzo be?? Mozesz rozwinąć temat, bo na wiosne właśnie też chciałem do stoich fabrycznych rongów wrzucic led-y zamiast zwyklych zaroweczek. Slabo swieca, kolor kiepski czy o co chodzi?? Mozesz jakies foto real zrobic, bo na allegro to samo photoshopowane sa;/

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy bardzo be?? Mozesz rozwinąć temat, bo na wiosne właśnie też chciałem do stoich fabrycznych rongów wrzucic led-y zamiast zwyklych zaroweczek. Slabo swieca, kolor kiepski czy o co chodzi?? Mozesz jakies foto real zrobic, bo na allegro to samo photoshopowane sa;/

 

moje ledy:

1) swieca b. dobrze/jasno,

2) uzywam ich teraz (swiatel pozycyjnych) jako dziennych - nikt mi nie swieci, ze nie mam wlaczonych swiatel, patrole policji tez nie wykazaly zaintersowania....,

3) zywotnosc z tego co pisza/mowia madrzy ludzie przekroczy zywotnosc auta, no moze nie w Polsce :) tutaj 10 letnia beta to nowka nie smigana i auto 1.klasa...

4) dla mnie "bardzo be": mimo wybrania temperatury swiecenia jak najcieplejszej (najbardziej zoltej) to zrodelka swieca na bialo :( nie ma tego fajnego kontrastu, ktory jest w oryginale ksenon/halogen....

 

co do foto, to najlepiej przejdz sie do ASO tam maja/powinni miec 5GT to zobaczysz na zywo jak swieci ledowy ring...

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo,

 

Jeden widzial foty liftingu E92...sa ledy w ringach…i wymienil ringi na ledy.

Drugi do swoich fabrycznych rongów wrzucic [zamierza] led-y.

Jeszcze innemu swieci ledowy ring.

 

Znaja Panstwo jakikolwiek jezyk?

To co prezentujecie to jakis waste designu w mobingu, co jasno wynika z bilingow w benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale o co chodzi? Tak język zabolał Pana Polonistę? Postów sobie nabija?;)

 

A ja mam pytanie, tyle jest tego na allegro, czy będą one jakościowo podobne, są różne ceny, na co zwrócić uwagę, może jakaś firma polecana? No i tak w skrócie proszę o odpowiedź jak wygląda montaż żarówek LEDowych do ringów;) Od błotnika się trza dostać czy wchodzi w grę zdejmowanie lampy?

Ogólnie czy trzeba na to sporo czasu? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale o co chodzi? Tak język zabolał Pana Polonistę? Postów sobie nabija?;)

 

A ja mam pytanie, tyle jest tego na allegro, czy będą one jakościowo podobne, są różne ceny, na co zwrócić uwagę, może jakaś firma polecana? No i tak w skrócie proszę o odpowiedź jak wygląda montaż żarówek LEDowych do ringów;) Od błotnika się trza dostać czy wchodzi w grę zdejmowanie lampy?

Ogólnie czy trzeba na to sporo czasu? Z góry dzięki i pozdrawiam.

 

 

Kolego było o tym na forum, jak dostać się do żarówek pozycyjnych (tzw. ringów) i było też o samych żarówkach i zdjęcia też były...

 

Polecam www.e90post.com tam masz relacje foto z takiej imprezy.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie wiem z czym kolega bmwica ma problem, nie chce tu wszczynać sporu i wole nie wiedzieć co tam chciałeś nakreślić, ale jak mnie cytujesz to cytuj do końca bo na końcu był taki ważny znak aby Ci zasugierować, że żartuje " ;) " został pominięty i ktoś się chyba zagotował;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.