Skocz do zawartości

330d Skrzypi z tyłu na nierównościach.


przemaspoll

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

u mnie tez skrzypi, ale prawie caly czas,meczy ciagle suchanie muzyki dosc glosno, no i prawa strona z tylu siedzi nizej ok 2.5cm, sprezyny nowe, poduszki amortyzatorow rowniez, chyba trzeba bedzie po kolei wszystkie tuleje wymieniac(koszta w UK sa dosc spore). szukalem peknietego zgrzewu i nic nie znalazlem, moze ma ktos zdjecie gdzie dokladnie to moze byc lub link?

 

no i te nieszczesne kolo nizej...jakies pomysly? w UK mechanicy rozkladaja rece a do PL na razie sie nie wybieram

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to ze prawy tył stoi nizej nęka wiele e46 i z tego co wiem nik nie znalazł przyczyny

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez skrzypi, ale prawie caly czas,meczy ciagle suchanie muzyki dosc glosno, no i prawa strona z tylu siedzi nizej ok 2.5cm, sprezyny nowe, poduszki amortyzatorow rowniez, chyba trzeba bedzie po kolei wszystkie tuleje wymieniac(koszta w UK sa dosc spore). szukalem peknietego zgrzewu i nic nie znalazlem, moze ma ktos zdjecie gdzie dokladnie to moze byc lub link?

 

no i te nieszczesne kolo nizej...jakies pomysly? w UK mechanicy rozkladaja rece a do PL na razie sie nie wybieram

 

z gory dzieki

najprędzej podłoga do spawania ...wtedy skrzypienie słychać nawet z przodu bo dziwnie się niesie po budzie...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie definitywnie skrzypi tylko z tylu, mam wrazenie ,ze w okolicy szyby lub bagaznika, niedlugo wsadze kogos innego za kolko i sam usiade na tylnej kanapie, moze namierze chociaz skad mniej wiecej, moze silentblocki? lub faktycznie tuleje plywajace. w najgorszym wpadku buda sie rozchodzi po jakims dzwonie z tylu i faktyczne szyba i podszybie trzeszcza....oby nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.