Skocz do zawartości

Transmmision fault. Drive moderately !!!


Jakub-007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Niedawno kupiłem BMW E60 z 2003r. Od początku wyświetlał mi się problem, typu Transmmision fault. Drive moderately !!!, wiec pojechałem do firmy zajmującej się automatycznymi skrzyniami biegów, która stwierdziła niski poziom oleju w skrzyni. Wiec postanowiłem nie dolewać, a wymienić cały olej w skrzyni. Po przejechaniu 100 km, problem powrócił , z tym ze znika po ponownym uruchomieniu silnika. Pojechałem wiec z powrotem do tej firmy, która stwierdziła, iż 1,4,5 bieg ,, ślizga się'' . Powiedziano mi ze są dwa wyjścia z tej sytuacji: wymiana skrzyni biegów za 2000£ lub wgranie nowego oprogramowania do sterownika skrzyni biegów, z tym ze według ich wiedzy, nikt w Wielkiej Brytanii tego nie robi. Proszę o pomoc lub informacje o podobnym problemie oraz możliwości naprawienia tego na terenie Polski.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeźdź to ASO i poproś o wgranie nowego softu, jeśli mówią ci że nikt w GB nie wgrywa softu to chyba jakiś bałach ci wciskają. Choć domniemam że samo wgranie softu nic nie da , podłącz się od razu komputerem i przeczytaj w czym leży problem ze skrzynią i wtedy będziesz wiedział poza tym 2000tys funtów za wymianę skrzyni na nową to bardzo dobra cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo dziękuję za odpowiedz. Proszę o podpowiedz, czy możecie zarekomendować jakąś stacje ASO, która jest w stanie od reki wgrać nowe oprogramowanie do sterownika skrzyni biegów, o której wspomniałem w pierwszym wątku. Natomiast ze skrzynia biegów za 2 tys funtów, jest to skrzynia używana z 12 miesięczną gwarancja lub 12 tys mil.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.