Skocz do zawartości

Wolne tematy, uwagi i wnioski ...


greg523

Rekomendowane odpowiedzi

...właśnie o takim tytule przysłała mi dziś maila Moja Luba. A oto link, który się w nim znajdował:

http://moto.onet.pl/137953,5746227,1,zdjecie.html?node=27#id5746205

 

Że tak kolokwialnie powiem - kogoś nieźle powiozło, żeby umieszczać takie piękne coupe w tym zestawieniu. No ale co zrobić... najlepiej nie zwracać uwagi na pismaków :)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szóstka i Chrysler jawnie nie pasują do tego zestawienia. Z resztą, jak ktoś pisze, że 300C ma za duże koła lub za niski pas szyb (co jak dla mnie nadaje mu konkretnego charakteru), to chyba ten ranking deczko na siłę robiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Spokojnie panowie, stad bierze sie powiedzenie "jestes glupi jak komentarz na onecie"... Teraz w wersji "news na onecie".

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu płakać.

Bangle w swoich projektach tyłem się nie popisał.

O ile się przyzwyczailem do e60 i mi się zaczął podobać, to e63 i e65 nie mogę przetrawić. Choć po lifcie jest już spoooro lepiej.

 

Skandalem jest wówczas umieszczenie 6-tki w zestawieniu całej reszty tamtejszych aut :evil: i to jeszcze gdzieś w srodku, bo wyglada jednak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo uroku 6 to mają troche racje... nawet clarkson o tym wspominał

 

To co Clarkson powiedział nie jest wyznacznikiem, on sam nie wygląda więc co może wiedzieć o "ładności" :)

Za BMW Serii 6 dałbym wiele, moje marzenie.

BMW i wszystko jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson robi zajefajne programy ale guru samochodowy to z niego zaden. To showman, po prostu.

Dlaczego Afryka i Bliski Wschod jezdzi Landcruiserami i Patrolami a nie Landami? Po prostu te ostatnie sa zbyt zawodne i nie daja rady. Ma sie to nijak do Clarksona i jego wizji najlepszego auta terenowego na swiecie. To tylko taki jeden przyklad.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Afryka i Bliski Wschod jezdzi Landcruiserami i Patrolami a nie Landami? Po prostu te ostatnie sa zbyt zawodne i nie daja rady.

 

toyota LC ma taka pozycje na bliskim wschodzie (zwlaszcza w emiratach) wzgledem innych modeli tego segmentu ze w ogole nie ma o czym gadac; ale z afryka wydaje mi sie ze troszke przestrzeliles, toyota zdominowala kontynent, ale jak spojrzysz foty z safari to same LR. co do zawodnosci i 'nie dawania rady' to nie do konca tak, dawne defy i dyskoteki sa legendarne, ale toyota przejela wiekszosc rynkow przede wszystkim dobrymi ofertami, wizerunkiem japonskiej niezawodnosci i rozlegla siecia serwisowa, zabiegi bardziej biznesowe niz technologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Afryka i Bliski Wschod jezdzi Landcruiserami i Patrolami a nie Landami? Po prostu te ostatnie sa zbyt zawodne i nie daja rady.

 

toyota LC ma taka pozycje na bliskim wschodzie (zwlaszcza w emiratach) wzgledem innych modeli tego segmentu ze w ogole nie ma o czym gadac; ale z afryka wydaje mi sie ze troszke przestrzeliles, toyota zdominowala kontynent, ale jak spojrzysz foty z safari to same LR. co do zawodnosci i 'nie dawania rady' to nie do konca tak, dawne defy i dyskoteki sa legendarne, ale toyota przejela wiekszosc rynkow przede wszystkim dobrymi ofertami, wizerunkiem japonskiej niezawodnosci i rozlegla siecia serwisowa, zabiegi bardziej biznesowe niz technologiczne.

 

 

Moje slowa to nie cytaty tylko praktyka po wielu latach bujania sie tam takimi wlasnie pojazdami. Stare Landy, tak, czyli takie ktore mozna mlotkiem naprawic. Prosze, nie pisz o sieci serwisowej na Bliskim Wschodzie bo mnie pusty smiech ogarnia.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie o praktyce jaka toyota wdrozyla kiedy zaczela inwazje na kolejne rynki. dyskusje o wyzszosci swiat wielkanocnych nad bozym narodzeniem sa dobre dla fanatykow, ale rynki sie przejmuje dobrymi ofertami i dobra obsluga.

 

nie wiem jak wyglada sprawa serwisowania toyoty w poszczegolnych krajach bliskiego wschodu ale chetnie wyslucham, tylko sprecyzuj o jakim kraju mowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Clarksona jak testował M6 podobnie jak Tiff z 5 gear, powiedzieli że to fantastyczne samochody, ale wolą M5 bo oferują prawie to samo, a są znacznie tańsze. Podkreślę tu prawie. Co do onetu i powiązań z tvn turbo już się nie będę wypowiadał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie o praktyce jaka toyota wdrozyla kiedy zaczela inwazje na kolejne rynki. dyskusje o wyzszosci swiat wielkanocnych nad bozym narodzeniem sa dobre dla fanatykow, ale rynki sie przejmuje dobrymi ofertami i dobra obsluga.

 

nie wiem jak wyglada sprawa serwisowania toyoty w poszczegolnych krajach bliskiego wschodu ale chetnie wyslucham, tylko sprecyzuj o jakim kraju mowisz.

 

 

No a ktory kraj Cie interesuje? Iran, Irak, Egipt, Jordania...

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Myślę że jednak E64 Chriasa Bangle'a się broni gdyż z tą komentowaną linią bagażnika haromijnie idzie klapa składanego dachu.Ta linia nadaje autu rasową linie.Wydaje mi się że zdecydowanie bardziej wyrazistą niż nowa wersja.To samo dotyczy samego przodu.Stare pofałdowane linie lamp są atrakcyjniejsze niż proste w nowej wersji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Ktos z BMW mnie prosił o to do serii 6 prosze: Oleje Valvoline są przeznaczone do samochodów marki: Chrysler,Jeep,Ford(USA),Chevrolet.Oleje te nadają sie do silników od 3.000 do 5.600 litrowych aut Amerykańskich.Jezeli wlejemy butelke Szarą oleju valvoline wtdy jest to olej przeznaczony do samochodów mniejszych pojemnosci Amerykanów (Lecz rzadzko o taki samochód).

Oleje Valvoline zapewnjają lepsza prace silnika w wyskoch mrozach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Panowie czy tez macie tak ze jak wsiadacie do auta to ogrzewanie czy tam klima jest wlaczona gdy odpalisz nawet jak zostawisz ja wylaczona

Panie Władzo jechałem szybko gdyż................poprostu lubie zapi....alać


http://images45.fotosik.pl/1795/d7228bb9e9fd6984m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż z ciekawości poszedłem i sprawdziłem drugi raz. to co zostawiam włączone lub wyłączone przy wysiadaniu z samochodu, po ponownym odpaleniu zastaje tak samo. I analogicznie jak wyłączam wszystko i nawet jak ściszę muzykę do minimum to przy ponownym odpaleniu auta muzyka nie będzie grać i wszystko wyłączone. trochę to dziwne że u ciebie tak jest. wyłączasz klimę a ona nagle sama się włącza. sprawdziłem jeszcze w F10, jest tak samo jak u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.