Skocz do zawartości

Jakie Lpg do E39 M52MTU 2,0


pozi81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy się orientują i potrafią poradzić:)

 

Posiadam Bmw E39 z silnikiem M52MTU wybieram się teraz do Polski i zastanawiam się nad montażem Lpg tylko pozostaje kwestia tego jaka instalacje zamontować i dlatego pytam tu na forum.

Fakt ze do pracy dziennie w jedna strone robie 10km to nie ma co sie oszukiwac skoro sekwencja załancza sie przy 75 stopniach ze to troszke bezsensowne i kolega powiedział zebym zobaczył czy da rade załozyc u mnie Instalacje na Blosie bez sekwencji czy ktos wie cos i moze poradzic???

A jesli sekwencje to jakiej firmy polecacie??? zeby mi to posłuzyło troszke.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

sekwencja może przechodzic na gaz juz przy 35 stopniach.

Przy 75 to jakaś fatalna regulacja. :duh:

 

W żadnego blosa bym się nie bawił w tym silniku.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż pełną sekwencje - nie baw się w półśrodki !!! to jest na krótka metę !! Zapłacisz 3 tysia i przynajmniej spokojne sumienie ze nic Ci sie nie spitoli po drodze. Ja mam ZENITA na wtryskach valteka i jestem zadowolony. A co do temperatury załączania to na pewno jest niższa niż 75 C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam wtrysk ....mam u siebie Stag 300 + wtryski Valtek + butla w kole 55litr + wlew gazu przy wlewie paliwa całość koszt 2700pln

Mam tą instalkę od pół roku i nie narzekam...

Co do temp. załączenia możesz sobie ustawić jaka chcesz ja mam np.40stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wypada postawić na Sekwencje.Tylko że na jaką konkretnie?Czy zamontować troszkę tańszą np od BRC i zainwestować troszkę więcej w wtryskiwacze?Mam zamiar wrzucić butle duża jakąś 70l ponieważ na codzien żyję w Uk i tu z stacjami gazowymi nie jest tak dobrze jak w Polsce.

Więc zdecyduję się na sekwencje tylko jeszcze nie wiem dokładnie jakiej firmy zeby jakiegos szajsu nie wrzucić.Propozycje proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej napisałem mam butlę 55 i przestawiłem pływak ze wchodzi mi 48gazu...

Duża butla nie jest wcale tak dobra ponieważ bardzo szybko padają tylnie amortyzatory jak załaożysz za duża ( obciążenia robi swoj)

W E34 miałem butle 80 wchodziło mi gazu 55-57litr, niestety przy takiej butli po około 1roku padły amortyzatory ( a jeżdże z regyły sam lub z jednym pasażerem...

Więc przemysl sprawę...

Jak będziesz potrzebował info jak przestawić pływak to pisz to wytłumacze ( nie jest to trudne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.