Skocz do zawartości

Mody - wyliczamy co mamy :)


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przemawia to do mnie, no ale w sumie każdy woli coś innego :D

sluchaj, u mnie jest dach beżowy ktory jest okropny, w kilku miejscach lekko przetarty i ogolnie wyglada jak scierwo ze smietnika. Ktoś kto chce kupic odrazu proboje 2tys od ceny zbic a ja niestety jak tego nie zrobie to nie sprzedam zetki mojej. Za 17tys napewno jej nie sprzedam. Mi dach taki nie przeszkadza i moge też mieć 2.8 litra w wąskiej dupie :] Po prostu duzo taniej wychodzi mnie przełożenie silnika do mojej, a zarazem wiem ze wszystko jest w bardzo dobrym stanie technicznym (oprucz wspomnianego dachu).

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj, u mnie jest dach beżowy ktory jest okropny, w kilku miejscach lekko przetarty i ogolnie wyglada jak scierwo ze smietnika. Ktoś kto chce kupic odrazu proboje 2tys od ceny zbic a ja niestety jak tego nie zrobie to nie sprzedam zetki mojej. Za 17tys napewno jej nie sprzedam. Mi dach taki nie przeszkadza i moge też mieć 2.8 litra w wąskiej dupie :] Po prostu duzo taniej wychodzi mnie przełożenie silnika do mojej, a zarazem wiem ze wszystko jest w bardzo dobrym stanie technicznym (oprucz wspomnianego dachu).

 

batim, może warto jednak wystawić Zetkę, nawet w wyższej cenie? jest sezon, może ktoś się po nią zgłosi. jeśli nie, to zrobisz swapa, chyba że to już na 100% postanowione? zimą może by się trafiła jakaś ładna 2.8 w dobrej cenie.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maccie juz chlopakowi w glowie ! Jak pisze ze na 100% swap to niech tak bedzie :wink: .

 

A tak serio batim to wystaw na 2 tygodnie ja , jak sie nikt nie zglosi to swapuj.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotres przyjezdzaj w piatek!! ja tez bede od piatku :lol:

Swistar pewnie ze pomozemy ci pomodzic :D

batim mi twoja decyzja ze swapem sie podoba. Nie kazdy musi isc ta sama droga. Jesli faktycznie masz sprzedac za grosze to swapuj, potem zrob porzadnie dach i bedziesz mial zetke na dlugie lata :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saron no wiesz, właśnie o to mi chodzi :D Jak założe silnik 2.8 w dobrym stanie to mam... no auto w bardzo dobrym stanie. Chce jednak dac to do zrobienia profesjonalnej firmie.

a pozatym będę orginalny :D 2.8 w waskim tyłku :D i jesli zrobie swap to raczej nie bede tylu poszerzał :D Zastanawiam sie nad silnikiem M54. Tylko, że tam chyba wiecej do roboty.

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batim, a moze by tak :

 

 

"Soon I will make a kit for the swap that will be a direct bolt on with install instructions for parts and wiring. "

 

wtedy bylbys napewno orginalny, do bolu orginalny ! :twisted: Dzwiek i osiagi rowniez by byly niezle :wink: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myślałeś o tym, żeby zrobić coś takiego jak Emek?

tak myslalem, ale warunkow zbytnio nie mam. Wiesz mieszkam w takim miejscu gdzie nie mam miejsca na zetke do rozebrania :]

przyznam ze to jest chyba najlepsza opcja... Jakby byla tania 2.8 na akucji (przegladam to caly czas) to pewnie wezme :D

batim, a moze by tak :

 

 

"Soon I will make a kit for the swap that will be a direct bolt on with install instructions for parts and wiring. "

 

wtedy bylbys napewno orginalny, do bolu orginalny ! :twisted: Dzwiek i osiagi rowniez by byly niezle :wink: .

hmmm no pieknie tyle ze koszt tego swapa pewnie przekroczy wartosc mojej zetki :D

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batim ostatnio obejrzałem 4 zetki i ich stan najczęściej pozostawiał wiele do życzenia, a na fotkach i tak wyrywały z butów w porównaniu z innymi. Pozbycie się tej którą masz i kupienie innej którą znowu trzeba będzie ogarnąć mija się z celem IMO. Oczywiście będzie można kupić w świetnym stanie zetę ale będzie drogo kosztować. Znasz swoją zetkę, wiesz co i jak z nią jest. Nie była po dzwonie a to już dużo (ta stłuczka to nic wielkiego :-). Zapolować na fajny silnik i zrobić swapa to lepsze rozwiązanie, niż sprzedać za bezcen i dokładać żeby kupić inną dopiero do ogarnięcia. Nie licząc kosztów jeżdżenia po PL żeby się przekonać że auto jest do niczego ;-)
Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batim, a moze by tak :

 

 

"Soon I will make a kit for the swap that will be a direct bolt on with install instructions for parts and wiring. "

 

wtedy bylbys napewno orginalny, do bolu orginalny ! :twisted: Dzwiek i osiagi rowniez by byly niezle :wink: .

za granica sie chlopaki bawia. Maja kase to sie bawia.

 

Co emek zrobil to chyba nikt do konca nie wiem bo jeszcze sie nie chwalil na forum. No chyba ze o czyms nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saron, mam na myśli znalezienie dawcy i sprzedanie reszty na części.

 

zeszliśmy chyba trochę z tematu modów. ;)

u mnie nie można raczej mówić o jakichś drastycznych zmianach:

lampy przód/tył zmienione na te z białym kierunkiem

uzupełniłem sobie kilka braków:

-jakieś drobiazgi w środku, typu zaślepki itp.

-podkładka pod rejestrację (poprzednia została skradziona (!!!) poprzedniej właścicielce)

-uchwyt przytrzymujący korek od wlewu paliwa

-taki pasek w bagażniku

opony tył 245/40/17 GoodYear Eagle F1

eMkowy zderzak został naprawiony i polakierowany

no i emblemat Z3 trafił na klapę

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saron, mam na myśli znalezienie dawcy i sprzedanie reszty na części.

 

zeszliśmy chyba trochę z tematu modów. ;)

u mnie nie można raczej mówić o jakichś drastycznych zmianach:

lampy przód/tył zmienione na te z białym kierunkiem

uzupełniłem sobie kilka braków:

-jakieś drobiazgi w środku, typu zaślepki itp.

-podkładka pod rejestrację (poprzednia została skradziona (!!!) poprzedniej właścicielce)

-uchwyt przytrzymujący korek od wlewu paliwa

-taki pasek w bagażniku

opony tył 245/40/17 GoodYear Eagle F1

eMkowy zderzak został naprawiony i polakierowany

no i emblemat Z3 trafił na klapę

 

A dlaczego ? mi sie wydaje ze wciaz dyskutujemy o modach :) .

 

Moglbys podac mi nr. czesci uchwytu przytrzymujacego korek paliwa ? (chodzi mi o ten gumowy sznureczek...)

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznureczek? ja mam na myśli ten uchwyt, na którym umieszcza się korek podczas tankowania

 

aha , nie to mi nie potrzebne. a sznureczek bym zmienil bo mam lekko sparcialy. ale chyba jest dostepny tylko z korkiem.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.