Skocz do zawartości

Dzwina rzecz


Krzysiek25aa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Miesiac temu kupilem sobie BMW i ogolnie jestem zadowolony z kupna, lecz nie pokoi mnie jedna rzecz. Jak kupowalem samochod zauwazylem ze cos skrzeczy przy staniu w miejscu i kreceniem kierownica.Kupujacy twierdzil ze wczesniej tego nie bylo i to sie stalo jak zmienil kierownice bo wogole jezdzil na tej trojkatnej. Mowil ze jak chcem to mozemy podjechac do niego do domu i zamienić i zobacze sobie ze jest okej. Ale bylo juz pozno mialem do przejechania 650km wiec zrezygnowalem i uwiezylem. Przez miesiac uzytkowania zauwazylem ze jest tak samo a nawet jakby troche głosniej.. i te skrzeczenie wydobywa sie od zewnatrz. Złapiac rekoma za felgi i poruszajac to slychac niewatpliwie ze ten dzwiek wychodzi gdzies kolo nadkoli z jednej jak i z drugiej strony. No i nie wiem co to moze byc???? Najlepiej to bylo by sie do mechanika przejechac ale narazie nie mam czasu i was bym sie najpierw zapytal. Wogole to jeszcze jest jedna rzecz ktora mnie nie pokoi. Sprezyny i amorki mam nowe maja przejechane 10tys km a wiezdzajac pod policjanta czy pod jakis nie duzy kraweznik slychac ich prace ale tylko z przodu! Amorki sa firmy Sachs Advantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to sie dzieje zazwyczaj jak sie przejade kawalek. Jak wchodze do samochodu,odpalam jest OK, Ale jak przejade sie kawalek to zaczyna mi cos tam skrzeczec jakby brakowalo smaru czy coś,nie wiem. Jak wolno jade i skrecam to czuje w kierownicy skrzeczenie jak i stoje krece kierownica to czuje... Mam manuala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pompa od wspomagania a raczej pasek który ją napędza. Nawet jak wyglada ładnie to nie znaczy , ze się nie ślizga.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podjedz do jakiegos dobrego mechaniora niech zdiagnozuje,

umnie z kolei jak odpale auto, to slysze co chwile dziwne brzeczenie - rzężenie tak w odstepach nierownomiernych, dopiero jak wrzuce D (automat) puszcze hamulec to ustaje ale jak zahamuje to znowu co chwile slychac brzeczenie wydaje mi sie ze gdzies z dolu pod silnikiem ale nie wiem dokladnie ciezko namierzyc. na cieplym silniku raczej nie spotykam tego zjawiska choc czasem sie zdarzy - i to tez jest dziwna rzecz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.