Skocz do zawartości

Czujnik ABS tył


lukaszsiwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma moze ktos ten czujnik???chcialbym wiedziec czy sprawuje sie dobrze.wydaje mi sie ze to taki sam jak bmw org.tylko ze niema najdrozszej rzeczy mianowicie loga bmw :roll: http://www.czescidobmw.pl/product_info.php?cPath=6023&products_id=1476
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czujnik możesz śmiało brać... Kupiłem po problemach z zamiennikami TOPRAN taki sam z tym, że na na tył, a na przód i jest OK... Ten co ja kupiłem jest - jak wynika z oznaczeń na pudełku - markowany przez SIEMENSa i CONTINENTAL i różni się od oryginału jedynie brakiem logo BMW, za którego obecność należy się dopłata 100 PLN :twisted:...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie mam pytanie odnosnie tego czujnika prawie zawsze zrana dziala przez jakis czas az do dluzszego postoju,czasami na swiatlach ogolnie niema reguly..ale pytanko mam takie gdy dziala predkosciomierz itp.to czujniki od asc i abs powinny tez gasnac??bo umnie nie gasnal...ogolnie to mam jakis problem z siecia can niemoge wogle sie polaczyc z kompem tylko dopuszcza mnie do bledow silnika a reszty nie pokazuje!czy to moze byc wina sterownika abs ze nielaczy??z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie jest to samo, po kilku kilometrach zapalaja sie kontrolki ABS i ASC, gasna kiedy auto kompletnie wystygnie. Czasami nie dziala tez predkosciomierz i wskaznik zuzycia paliwa. Bylem w BMW, komputer pokazal ze uszkodzony jest czujnik w lewym przednim kole. Po wymianie czujnika problem nie znikna,komputer pokazuje to samo. Wniosek z tego ze uszkodzony jest sterownik ABS/ASC. Szukam kogos kto naprawia sterowniki - Szczecin i okolice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
jak na moje oko jeżeli to ma być do twojego auta czyli 2001 rok to z szarą końcówką na pewno nie będzie pasował musisz mieć niebieski.
powoli dochodzę do wniosku że BMW to nie marka samochodów - to nieuleczalna choroba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.