Skocz do zawartości

Komentarze do "diesel czy benzyna"


M330d

Rekomendowane odpowiedzi

m_snikers

no tak a w tej benzynie to zostanie ori przebieg :) bo wszystkie Pb mają ori przebiegi i każdy właściciel to wie :) na pewno nie będą cofać :) bo pb mają pasjonaci :) he he ciekawe ile pb ma taki przebieg w POlsce

 

w srodku wyglada na 99 tys km alledrogowe. :mrgreen:

wielu z nas ma faktyczne przebiegi w dieslach i beznynach czesto wieksze niz 500 tys km, a na zegarku caly czas 99 tys km albo 150 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Bo My lubimy żyć złudzeniami, widać to nawet tu na forum wśród właścicieli benzyn, żyją w świadomości że takimi autami to się mało jeździ i napewno mają nie więcej jak 150tyś :duh: myśle że 80% była kręcona,

Krótko mówiąc jak przy przebiegach jak tu piszą 80tyś auto może brać olej (nawet przez gumki zaworowe).

Podejżewam że w aucie prawdziwym przebiegiem 80tyś oleju nic nie ubywa.

Jak miałem byłą 330xd na liczniku miała 120tyś i w module też, t :mad2: eraz myślę że ona miała z 600tyś

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koledzy się rozkręcacie jak poslowie PIS przy wykryciu zalążków afery. Jeśli Wy na tych zjęciach nie widzicie dużego przebiegu to życzę powodzenia przy następnych poszukiwaniach. Porównajcie sobie kierownicę ze zdjęć z moją po 115 tysiącach. Takie moje slowo na niedzielę.

http://img198.imageshack.us/img198/6104/dscf5265g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub

Widzę, że koledzy się rozkręcacie jak poslowie PIS przy wykryciu zalążków afery. Jeśli Wy na tych zjęciach nie widzicie dużego przebiegu to życzę powodzenia przy następnych poszukiwaniach. Porównajcie sobie kierownicę ze zdjęć z moją po 115 tysiącach. Takie moje slowo na niedzielę.

 

ty to mnie dopiero rozbawiles, jak typowy posel PO nie mozesz uwierzyc w oczywista prawde, ta twoja kiera wyglada gorzej niz moja przy przebiegu 184 tys km - ciekawe jak to wytlumaczysz?

 

dzis zrobie zdjecie mojej w tym samym miejscu po przebiegu 184 tys km i jutro kumpla (jest w takim samym stanie jak twoja) po przebiegu 340 tys km :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba i ja wkleję zdjęcie swojej to jakub nie uwierzy :)
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub
Widzę, że koledzy się rozkręcacie jak poslowie PIS przy wykryciu zalążków afery. Jeśli Wy na tych zjęciach nie widzicie dużego przebiegu to życzę powodzenia przy następnych poszukiwaniach. Porównajcie sobie kierownicę ze zdjęć z moją po 115 tysiącach. Takie moje slowo na niedzielę.

 

ty to mnie dopiero rozbawiles, jak typowy posel PO nie mozesz uwierzyc w oczywista prawde, ta twoja kiera wyglada gorzej niz moja przy przebiegu 184 tys km - ciekawe jak to wytlumaczysz?

 

dzis zrobie zdjecie mojej w tym samym miejscu po przebiegu 184 tys km i jutro kumpla (jest w takim samym stanie jak twoja) po przebiegu 340 tys km :mrgreen:

 

Skoro Twoja wygląda lepiej to znaczy, że ma jeszcze folię na skórze :D

 

To ile masz tych przebiegów raz 260, raz 180 zdecyduj się w końcu na ile ustawiasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub

To ile masz tych przebiegów raz 260, raz 180 zdecyduj się w końcu na ile ustawiasz...

 

patrzac na twoj przebieg, rocznik i kiere to powinienem skrecic do 115 tys/2 czyli do 67,5 tys km. :cool2:

nie ma co gadac, dzisiaj zrobie zdjecie to bedziesz mogl sam ocenic - nie jestem dobrym fotografem, ale mam nadzieje, ze wyjdzie wyraznie.

 

watpie, zeby ludzie krecili auta z np 100 tys km na 340 tys. raczej jest odwrotnie.

 

p.s.

kiera to raczej watpliwy wyznacznik przebiegu, zuzycie kiery zalezy duzo od kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koledzy się rozkręcacie jak poslowie PIS przy wykryciu zalążków afery. Jeśli Wy na tych zjęciach nie widzicie dużego przebiegu to życzę powodzenia przy następnych poszukiwaniach. Porównajcie sobie kierownicę ze zdjęć z moją po 115 tysiącach. Takie moje slowo na niedzielę.

http://img198.imageshack.us/img198/6104/dscf5265g.jpg

no i kierownicę zawsze można zmienić , tak samo jak gałkę zmiany biegów a później jeden gość z drugim podniecają się bo na pewno mają przebieg 100 tyś bo tyle jest na zegarach i kiera nie wytarta , widzisz handlarze znają już tok myślenia ludzi w Polsce i bardziej opłaca im się zmienić kierę żęby sprzedać to auto....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jakub widziałem Twoją kierownicę na żywo , nie jest zła , ale dzięki temu przyznałeś się że jak wielu żyjesz złudzeniami. Nie twierdzę że masz cofane auto, ale mit że benzyny mają mało najechane wydaje mi się śmieszny.

Biorąc pod uwagę że niemiec zarabia 2000E a benzyna kosztuje 1E to co ma ich niby powstrzymywać przed jazdą.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tc

no i kierownicę zawsze można zmienić , tak samo jak gałkę zmiany biegów a później jeden gość z drugim podniecają się bo na pewno mają przebieg 100 tyś bo tyle jest na zegarach i kiera nie wytarta

 

dokladnie, wymieniaja rozne duperele na ktore zwracaja uwage mniej wnikliwi. koszt nowej kiery sportowej to chyba z 1400zl, galki od biegow z 500zl, nakladek na pedaly zalozmny ze z 200zl, fotele zawsze moga kupic uzywane po 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub widziałem Twoją kierownicę na żywo , nie jest zła , ale dzięki temu przyznałeś się że jak wielu żyjesz złudzeniami. Nie twierdzę że masz cofane auto, ale mit że benzyny mają mało najechane wydaje mi się śmieszny.

Biorąc pod uwagę że niemiec zarabia 2000E a benzyna kosztuje 1E to co ma ich niby powstrzymywać przed jazdą.

 

A dlaczego mam nie żyć zludzeniami skoro mam fabryczne amortyzatory, wahacze, tarcze hamulcowe, a na klockach hamulcowych są nabite znaczki BMW?

Wiem pewnie chińskie podróbki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub

A dlaczego mam nie żyć zludzeniami skoro mam fabryczne amortyzatory, wahacze, tarcze hamulcowe, a na klockach hamulcowych są nabite znaczki BMW?

Wiem pewnie chińskie podróbki...

 

ja w drugim sztrucelku wymienialem tarcze co 200 tys km, klocki co 100 tys km, amortyzatory (ori) byly jeszcze dobre przy przebiegu 500 tys km. sprzeglo przy 360 tys km, wahacze orginalne wytrzymaly 200 tys km, pozniej na zamiennikach co 40-70 tys km.

 

co do klockow i tarcz to jak kupujesz/serwisujesz w ASO to masz znaczki BMW - w kazdym razie ja tak mialem.

 

tarcz z pierwszego montazu raczej nie masz - niestety rdza przez 8 lat je zjada, jak cholera, zreszta w ASO standardowo wymieniaja tarcze z tylu i przodu co 60-80 tys km podczas duzej inspekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub

I cały misterny plan w pizd...

 

a tam odrazu w pizd...

 

napewno przed kupnem sprawdziles historie serwisowa w ASO i przebieg jest na 99% ori. :cool2:

 

zreszta jak pisales wczesniej, benzyna duzo sie nie jezdzi i watpie, zeby 8 letnie auto benzynowe z duzym silnikiem mialo przebieg wiekszy niz 340 tys km. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub słabe zdjęcie dałeś i odbicie światła powoduje wrażenie wytartej nieco kierownicy. Widziałem osobiście i kierownica jest niemalże identyczna z lewej i z prawej strony. Moim zdaniem przebieg jest w 99% autentyczny, a jeżeli nawet cofnięty to niewiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

100km/dziennie*365 dni daje 36,5kkm/rok * 10lat daje 365kkm

 

1. kto robi dziennie 100km każdy dzień w roku?

2. ilu jest takich ludzi którzy mają 2 czy nawet 3 samochody w domu?

3. ilu jest takich którzy samochod używają 2-3x w tygodniu bo na co dzień mają służbówki/blisko do pracy/korzystają z innych środków transportu?

4. ilu z waszych znajomych mających samochody 'od nowości' do użytku domowego nie firmowego robi po 30-40kkm rocznie? /właściwie to ma czas/

 

Uważam, że popadacie w paranoje z tymi przebiegami, auta użytkują też normalni śmiertelnicy którzy nie biją rocznych rekordów przebiegów i nawet jak kupują drogie mocne samochody to nie po to żeby w nich jeść/spać/srać i spędzać 90% życia.

Przekręcanie liczników stało się praktycznie normą u handlarzy ale czytajc niektóre posty można odnieść wrażenie, że niektórzy mają jakieś fobie na tym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
100km/dziennie*365 dni daje 36,5kkm/rok * 10lat daje 365kkm

 

1. kto robi dziennie 100km każdy dzień w roku?

2. ilu jest takich ludzi którzy mają 2 czy nawet 3 samochody w domu?

3. ilu jest takich którzy samochod używają 2-3x w tygodniu bo na co dzień mają służbówki/blisko do pracy/korzystają z innych środków transportu?

4. ilu z waszych znajomych mających samochody 'od nowości' do użytku domowego nie firmowego robi po 30-40kkm rocznie? /właściwie to ma czas/

 

Uważam, że popadacie w paranoje z tymi przebiegami, auta użytkują też normalni śmiertelnicy którzy nie biją rocznych rekordów przebiegów i nawet jak kupują drogie mocne samochody to nie po to żeby w nich jeść/spać/srać i spędzać 90% życia.

Przekręcanie liczników stało się praktycznie normą u handlarzy ale czytajc niektóre posty można odnieść wrażenie, że niektórzy mają jakieś fobie na tym punkcie.

 

 

Bax a powiedz mi kto kupuje auto za 200tyś żł żeby robić nim 25tyś rocznie???

Albo bym musiał w totka wygrać albo nie wiem.

 

Tą sytuację którą Ty opisyjesz to pasuje do takich jak my gdzie auto kupujemy za 30 czy 40 tyś ale nie do kogoś kto wyciąga nówkę z salonu z nawigacją w skórach i innymi duperelami za ponad 200tyś (w przypadku BMW)

Następnym problemem jest to kogo stać na auto za 200tyś i utrzymanie go (myślę o serwisie BMW) , podejrzewam że jest to jakiś właściciel firmy albo ktoś kto ciągle jeździ na spotkania i potrzebuje wygodnego auta.

 

Wejdź na niemieckie strony i ogłoszenia prywatnych sprzedawców a się przekonasz.

 

Nie upieram się że nie ma takich samochodów, ale nie ukrywajmy że są one praktycznie niedostępne, jak ktoś ma takie auto nowe z salonu i z małym przebiegiem to uwierz mi nie musi dawać ogłoszenia, sprzeda je sąsiadowi albo w rodzinie.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hunter - popiera !! wystarczy zobaczyć niemieckie ogłoszenia :) zresztą bez zbędnego szukania kilka postów wyżej wkleiłem 2 ogłoszenia e46 330xi i bodajże e 90 330i :) kto zerknął na przebieg ten sam wnioski wyciągnie. bax na twojej matematyce się nie znam a robie koło 30tyś km rocznie :) - nie śpię nie sram nie spędzam 90 % życia w aucie ?? :mrgreen: myślę że można spokojnie zrobić więcej w Niemczech często do PRACY MA SIĘ 150 Km w jedną stronę
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.