Skocz do zawartości

Ogrzewanie Postojowe


buska10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w menu mam funkcje independent ventilation i independent heather jezeli chce ustawic ventilation to nie ma problemu ale nie moge zaznaczyc independent heather czy to znaczy ze nie mam opcji ogrzewania czy ze dawno bylo nie uzywane cos tez tak wyczytalem .Dodam ze mam tez pilota, ktory rowniez nie dziala ,jezeli ktos ma jakis pomysl prosze o pomoc.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to podjechać do ASO i zapytać, pokazać. Ale pewnie okaże się, że jednak brak jakiegoś modułu i trzeba go dokupić za drobne 5.000 zł :D

Szkoda jechać do ASO w tym przypadku... niestety - odpowiedź będzie taka jak napisałeś o module pewnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przecież zadzwonić i się spytać. Oczywiście nie wszyscy mogą znać odpowiedz, dlatego dzwoń po różnych ASO BMW.

 

Swoją drogą jak ja dzwoniłem do nich to paru uświadomiłem, że jednak czytnik w Business odtwarza mp3 z płyt DVD :) Dlatego pytaj w różnych salonach.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w menu mam funkcje independent ventilation i independent heather jezeli chce ustawic ventilation to nie ma problemu ale nie moge zaznaczyc independent heather czy to znaczy ze nie mam opcji ogrzewania czy ze dawno bylo nie uzywane cos tez tak wyczytalem .Dodam ze mam tez pilota, ktory rowniez nie dziala ,jezeli ktos ma jakis pomysl prosze o pomoc.,

 

Nie wiem jakie masz auto, ale w moim starociu działa to na przemian (co mnie zresztą zdziwiło, jak zobaczyłem pilowa).

 

Jak jest zimno (poniżej chyba 16 stopni), to odpala się zawsze ogrzewanie. Powyżej nie odpale ogrzewania, odpala się tylko wentylacja.

 

Teraz jest raczej chłodno, wiec jeśli Ci nie działa, to masz coś skopane. Podpięcie pod kompa jak zwykle powie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.