Skocz do zawartości

sprowadzanie bmw


VBartassssIP

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kolego mmw i innym za odpowiedz. Nie wiecie jak Niemcy patrzą jak ktoś by się chciał wpiąć kompem w auto przed zakupem?

Panowie czy jest ktoś na forum kto mógłby pojechać ze mną do Niemiec ewentualnie czy ktoś jest już w Niemczech kto mógłby pomóc w jakichs formalnościach oczywiście nie za darmo. Jeżeli tak to proszę o kontakt tu lub na gg .

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz kase na sprowadzenie auta to co sie lamiesz.Wez auto do pobliskiego serwisu BMW na kompletny Check zaplacisz 50-100euro ale przekopiä ci cale auto sprawdzä stan techniczny grubosc lakieru stan kilometröw i tego co jest w ksiäzce serwisowej poprostu wszystko ale bedziesz wiedzial na 100% co kupujesz.Ja bym tak zrobil.
W...x jest... x razy lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można trafić na samochód, w którym długo nic nie będziesz musiał robić mimo dużego przebiegu ale masz na to małą szansę przy przebiegach rzędu 200-250 tys km. Lepiej czasami nawet pojeździć rok jakąś Astrą i dozbierać do porządnego auta niż kupić skarbonkę, która nie da Ci szans na odłożenia nawet złotówki.

pobożne życzenia kupującego,niestety 320d jest awaryjne bo z reguły przebiegi trzeba mnożyć x2.Inczej wychodziłoby ma to że wszyscy robią lepsze silniki od BMW.Mam znajomego który ma 320d i przebieg ponad 300tys,auto jest bezawaryjne.Sęk w tym że te 300tys jest prawdziwe(pewnie przy sprzedaży będzie 199tyś),w przeciwieństwie do tych 200tyś z allegro.

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sprawdzenia stanu auta w serwisie BMW.We Wroclawiu za to kompleksowy przeglad lacznie ze sprawdzeniem lakiery 750 zl :mad2:

Za mozliwość wpuszczenia się w jakieś bagno, to sądzę, że jest to niewielka kwota.

Zobacz jeszcze, ile STANDO w Psarach by chcial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario opisalem Ci jak zrobic ,żeby nie zapłacic akcyzy.Co byś chciał wiedziec jeszcze?To co podałem jest jak najbardziej legalne ,taka informacja wisi w Bydgoszczy w Urzędzie Celnym na Ul.Dalekiej na gazetce z przepisami.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
odnosnie sprawdzenia stanu auta w serwisie BMW.We Wroclawiu za to kompleksowy przeglad lacznie ze sprawdzeniem lakiery 750 zl :mad2:

 

Chora kwota. Maksymalna kwota o jakiej słyszałem to ASO Merca w Łodzi 500 zł o ile pamiętam. W Volvo 300 zł. Niezależny dobry serwis zrobi to spokojnie za 200 zł więc nie wiem po co dawać zarobić jełopom z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sprawdzenia stanu auta w serwisie BMW.We Wroclawiu za to kompleksowy przeglad lacznie ze sprawdzeniem lakiery 750 zl :mad2:

 

Chora kwota. Maksymalna kwota o jakiej słyszałem to ASO Merca w Łodzi 500 zł o ile pamiętam. W Volvo 300 zł. Niezależny dobry serwis zrobi to spokojnie za 200 zł więc nie wiem po co dawać zarobić jełopom z ASO.

 

 

w 100% zgadam sie z kolega :) , nie ma sensu pakowac komus kasy w ... dowiesz sie tyle samo w zwyklym dobrym serwisie gdzie maja komputer...a jesli auto zostala zakupione np w Belgii czy Francji to i tak bmw nie posiada historii serwisowej tych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.