Skocz do zawartości

jaka koncówka wydechu do e91 ?


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie lepiej jest jak jedna wystaje o te 1,5cm bo zderzak jest ścięty i ładnie się to komponuje.

 

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super to wyszlo to ulter? taki model jak wyzej pisza?

wlasnie jestem przed montazem tej koncoweczki

powiedz czy duzo roboty

Tak to ulter tylko ta lewa i w czarnym chromie. Co do montażu to trzeba obciąć wieszak skrócić trochę nową końcówkę i zespawac. Dla mechanika to 30min roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam planuje do swojej E90 wsadzić dwurureczkę. I mam pytanie co myślicie o tej bo oczywiście według mnie jest ładna i ok http://new.ulter.com.pl/offer/endings/double/387#.UInHBW_cm3M

 

i chyba nie będę brał żadnej z dyfuzorem bo słyszałem, że potem wychodzi chała z dźwiękiem. Ale lapiej mi doradźcie :)

oraz czy nie będzie za długa ? i co z fi 60 ?

Bedzie takze do E91 pasowal mowa o zwyklych nie m pakietowych zderzakach ?

 

Ostatnie pytanie ile mm wybrać E90 2009 320i lci

oraz prosiłbym dla znajomego e91 2008 318i Lci ale z tego co widze na oko to samo ... ?

 

fi 60 , ok

Natomiast wg mnie jest za długa do benzyny - będzie mocno wystawać poza obrys tylnego zderzaka ( ulter n2-70rsl ma 200 mm czyli 25 mm mniej i wystaje dość znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60mm jest wg mnie za cienka. Lepiej N2-70RSL i do tego dobrego tłumikarza, który przespawa ucho, tak by końcówka wystawała minimalnie poza zderzak.

 

Pozdrawiam

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 70ka jest idelana

Jak ktoś chce ja mam końcówkę dwu rurkę ultera 70-tkę ( dokładnie model ulter n2-70rsl bez sitka w środku który wygląda beznadziejnie ) nowa nie montowana , zamówiłem do swojej ale założyłem kompletny wydech końcowy cena 150 zł bo i tak leży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.