Skocz do zawartości

MP3 / dobrej jakości muzyka w E65 sprzed liftu


Zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wielu wie (lub jeszcze nie), w E65 nie da się podpiąć niczego od BMW, co umożliwi słuchanie MP3 (przynajmniej ja o niczym takim nie wiem).

 

Można kupić przejściówkę (bodajże Dension je robi) za ok 2000 PLN i wpiąć ją zamiast zmieniarki CD, co umożliwi wpinanie potem ipoda. Ja nie chciałem rozbierać auta i znalazłem inny sposób.

 

Jeśli na wyposażeniu jest zmieniarka DVD, można nagrywać muzykę na DVD i potem z niej słuchać kawałków. Nagrywać można kilkanaście godzin (lub kilkadziesiąt, zależnie od jakości i formatu), tak więc jest to dobry substytut odtwarzacza MP3. Płytek wchodzi 6, można wozić pokaźną biblioteke muzyki ze sobą (mnie 6 CD w zmieniarce męczyło, nudno było już po 1 trasie). Minusem niestety jest czas, jaki trzeba poświęcić na zbudowanie takiej płytki (wybór utworów, potem wypalenie). Od 30 minut do godzinki spokojnie.

 

Ja używam do wypalania świetnego programu DVD Audio Creator: http://www.audio-dvd-creator.com/

 

 

Nie jest to generalnie super rozwiązanie jeśli chcecie mieć w aucie MP3 z Ipoda czy innego urządzenia przenośnego, ale przerobione na AC3 dobrej jakości utwory (można zgrać nawet bezpośrednio z płyt audio kawałki) brzmią genialnie i dużo lepiej niż zwykłe płyty CD.

 

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
A JESLI KTOS NIE POSIADA ZMIENIARKI proponuje jeszcze jedna alternatywe .Ja osobiscie urzywam takiego urzadzenia ktore wkladasz do zapalniczki i podlanczasz do iphona ,ipoda ustawiasz w radiu jedna z 3 mozliwych fal radjowych i sluchasz muzyczki w swoim autku taki bajer kosztuje w granicach 350-500pln i naprawde jest swietny zadnych modyfikacji zadnych przerobek podlanczasz i sluchasz Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.