Skocz do zawartości

Ile jechaliście swoim BMW


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jechałem swoja ok 210 i miałem wrażenie że to nie jest kres możliwości(katalogowo 211) całkiem była "żwawa" :wink: przy tej prędkości ale prędkość max to się chyba uzyskuje przy odcięciu paliwa na 5 biegu

 

ile tak naprawdę pujdzie 520 24V tylko piszcie prawdę bo wyniki typu 260 audi 100 2,0 wkładam między bajki. Akurat wiem co potrafi Audi bo mój brat ma setkę 3,6l V8 coś ok 250KM i max to 260km/h

 

siemasz,moj kolezka serdeczny sprowadzil sobie 520,94,kombi jego wynik 215km/h na 16 calowych felgach i odciecie.pozdawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To masz 2.0R6, czy 3.0R6 - co innego masz w opisie, a co innego piszesz ...

2. Większość "normalnych" ;-) samochodów jest lżejszych od BMW i dlatego mają lepsze przyspieszenia (przy tej samej, a nawet niższej mocy).

3. Mogłeś przyspieszać dalej (nie polecam ;-) ), a przy 160-180 km/h Ty być ją wziął ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 2.5tdsa w automacie touring max to chyba 205km/h...w omedze 2.5td (silnik pokrewny BMW) wyciągnołem na terenie RP 220km/h ale bez klimy bo temp silnika była ponad 100stopni zimą:) :evil:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To masz 2.0R6, czy 3.0R6 - co innego masz w opisie, a co innego piszesz ...

2. Większość "normalnych" ;-) samochodów jest lżejszych od BMW i dlatego mają lepsze przyspieszenia (przy tej samej, a nawet niższej mocy).

3. Mogłeś przyspieszać dalej (nie polecam ;-) ), a przy 160-180 km/h Ty być ją wziął ...

 

gazu brak, mam 2.0 R6 24v a wziełą mnie tak do 80 bo mój pas się kończył i musiałem się chwać za nią, ale na trasie nie miała by szans :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cwiczylismy znowu moje autko na obwodnicy i spostrzeglem dopiero ze 5 bieg wlacza sie przy niecalych 240 km/h. 258 to wszysto co da sie wycisnac :) jest jeszcze spory zapas obrotow... :diabel_faja:

1, Zapas obrotów jest zawsze (prawie), bo ostatni bieg jest nadbiegiem, ale to nie znaczy, że masz jeszcze zapas mocy, aby dalej się rozpędzać.

2. Licznik ci pokazał 258km/h, ale w rzeczywistości było 250 km/h - bo tak mają ustawione ograniczniki szybkości wszystkie BMW (i nie tylko), które mogłyby przekroczyć 250 km/h (chyba, że masz zdjęty ...)

3. Już pisałem, ze ten wątek jest bezsensowny dla samochodów nie tuningowanych itp. - w pozostałych przypadkach - patrz instrukcja obsługi lub dane katalogowe ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

280km/h zadzialal ogranicznik

Buda E32 730i 1992, przlozony srodek od 750iL

Serce 1996/7 4 litry lekko zmodyfikowany na 4.4 i moc troszke zwiekszona na .... 440 KM. Na torze Hokenheim 3270km/h. Ogranicznik zalozony przez BMW, przerobiony przez BMW. I co robi wrazenie co ? Malo kto wiezy w te moc ale ja nie widze problemu. Zapraszam do Szczecina na lotnisko.

Remol

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha

Nie wy pierwsi w to niewierzycie. Ale generalnie mnie to wisi. 327 na torze w Monachium a teraz 280 km/h i wchodzi ogranicznik. Furak przerobiony maksymalnie. Zaproszenie na lotnisko nadal aktualne.

Acha jeszcze jedno.... nie uwierze ze ktos na prostej po rownym goni wiecej niz mozna z ogranicznikiem. Pewenie takim scigantom tez to wisi ale to jest w 99 procach niemozliwe. I dajcie spokuj naszym zabaweczkom niech chodza jak najdluzej na trasie nigdy nie ganiam wiecej jak 160, 140 w standardzie i 120 najczesciej.

Pozdrawiam

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha

Nie wy pierwsi w to niewierzycie. Ale generalnie mnie to wisi. 327 na torze w Monachium a teraz 280 km/h i wchodzi ogranicznik. Furak przerobiony maksymalnie. Zaproszenie na lotnisko nadal aktualne.

Acha jeszcze jedno.... nie uwierze ze ktos na prostej po rownym goni wiecej niz mozna z ogranicznikiem. Pewenie takim scigantom tez to wisi ale to jest w 99 procach niemozliwe. I dajcie spokuj naszym zabaweczkom niech chodza jak najdluzej na trasie nigdy nie ganiam wiecej jak 160, 140 w standardzie i 120 najczesciej.

Pozdrawiam

Przepraszam, ale chyba nikt na temat twojego auta się nie wypowiadał, to czemu piszesz, że my nie wierzymy ?

Ps. Możesz opisać co było przerobione w aucie na 440 km ?? Czy to auto nadal jest wolnossące, czy jakieś turbo, lub kompresor ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

258km/h na obwodnicy Gdańska :)

Masz sciagniety ogranicznik?

Napewno nie ( :?: ), ale błąd "normalny" prędkościomierza. Wszytkie "wyniki" jakie są tu pisane to trzbeba odjąć jakieś 6-12 km/h i będzie zgodne z rzeczywistą prędkością, do tego dochodzi jazda "z górki", "z wiatrem" itp. ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zapraszam do Szczecina na lotnisko.

 

W sumie z checia bym zobaczyl twoja furke w akcji. Masz moze fotke? Jest w niej cos charakterystycznego? Moze cie widuje na miescie i nawet nie wiem.

 

Nie, narazie nic ch-ego nie ma. No moze brak znaczka na bagazniku i brak listw na tylnym zderzaku. NA POCHYBEL TRÓJMIEJSKIM ZŁODZIEJOM.

Z zewnątrz zwykla szara, bo taka ma ksywke. Właściwie oto chodzilo żeby z zewnątrz wygladala jak zwykła. Środek wstawiony jest z iL, skóry i elektronika plus pare dodatków.

Napisze wieczorem jeszcze.

Pozdrawiam REmol

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka(?) Srebna... ale klasyk.

Ja moim skromnym 316i na LPG... 180km/h miał chęci na więcej, ale ciemno było... a pozatym na zimówkach indeks prędkości T czyli do 190... wiec mnie to powstrzymało no i moja kobieta!!!

 

PS Poszukuje dekielka na alusy szprychy 14 cali, jednego mi brak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją poprzednią Becią E-34 520i 24V przekroczyłem 200km/h, ale ona była lekko skoszona i więcej się bałem bo już nią nosiło :shock: .

Wczoraj na odcinku Autostrady Zgorzelec/Jędrzychowice-Ludwigsdorf, moją obecną Beti E-36 318i rozbujałem się bez większego problemu do 180 i puściłem kierownicę :D . Więcej się nie bujałem, bo jechałem z żoną i dzieckiem, a jak kobita zobaczyła, że puszczam "kółko", to lekko wydygała :shock: . Zaznaczam, że wiedziałem co robię, bo autko jedzie jak przyklejone, bez żadnych niespodziewajek, a droga jest jak stół. Następnym razem jak będę jechał sam, to pocisnę maxa i zobaczę co wyciągnę z tego "mini-silniczka".

PzDr.

Królowa jest tylko jedna - HAYABUSA!

Było: E-34 520i M50, E-36 318i M40, szukam E-39 3.0D M57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na odcinku Autostrady Zgorzelec/Jędrzychowice-Ludwigsdorf, moją obecną Beti E-36 318i rozbujałem się bez większego problemu do 180 i puściłem kierownicę :D . Więcej się nie bujałem, bo jechałem z żoną i dzieckiem, a jak kobita zobaczyła, że puszczam "kółko", to lekko wydygała :shock: . Zaznaczam, że wiedziałem co robię, bo autko jedzie jak przyklejone, bez żadnych niespodziewajek, a droga jest jak stół.

 

Powazny to Ty chyba nie jestes :shock: :shock: :shock:

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.