Skocz do zawartości

Ile jechaliście swoim BMW


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jechałem ponad 240, ale chyba już więcej by nie poszła, bo wiozłem 3 lodówki i meble na przyczepce :D

 

A tu macie dowód:

http://img179.echo.cx/img179/2803/0505251258295om.jpg :mrgreen:

 

 

 

 

Sorki za OT ;) ale jak to czytam to nie mogłem się powstrzymać. BTW, nie lepiej byłoby takie tematy na Forum OT Saintmana wrzucać?

 

fajny test licznikow :mrgreen:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wedlug mnie najwiekszym debilem jest ten ktory zalozyl ten temat

jest publicznym obrażaniem drugiej osoby i zdecydowanie powinien być usunięty przez moderatora- o konsekwencjach prawnych nie wspominając.

 

sluchaj za cienki jestes zeby pisac takie rzeczy :D milego dnia

BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Message for Frank : koles nie pisalem do Ciebie tylko pisalem ogolnie ,a skoro moje uwagi wydaja ci sie nie na miejscu to nie jestes powazny

 

koles to sobie mozesz do swojego odbicia w lustrze mówic , a jak chcesz zobaczyc czy jestem powazny czy nie , to zapraszam na wilde

Edytowane przez Frank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
wedlug mnie najwiekszym debilem jest ten ktory zalozyl ten temat

jest publicznym obrażaniem drugiej osoby i zdecydowanie powinien być usunięty przez moderatora- o konsekwencjach prawnych nie wspominając.

 

sluchaj za cienki jestes zeby pisac takie rzeczy :D milego dnia

Dexter i Frank - wyluzujcie trochę... :nienie:

 

 

BTW, nie lepiej byłoby takie tematy na Forum OT Saintmana wrzucać?
Lepiej. Ale zauważ jaka jest data pierwszego postu w tym wątku :wink:

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie najwiekszym debilem jest ten ktory zalozyl ten temat

jest publicznym obrażaniem drugiej osoby i zdecydowanie powinien być usunięty przez moderatora- o konsekwencjach prawnych nie wspominając.

 

sluchaj za cienki jestes zeby pisac takie rzeczy :D milego dnia

 

hahahaha :lol:

 

dobre- jakis przedszkolak Ci dyktuje te teksty ??

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie najwiekszym debilem jest ten ktory zalozyl ten temat

jest publicznym obrażaniem drugiej osoby i zdecydowanie powinien być usunięty przez moderatora- o konsekwencjach prawnych nie wspominając.

 

sluchaj za cienki jestes zeby pisac takie rzeczy :D milego dnia

Dexter i Frank - wyluzujcie trochę... :nienie:

 

 

BTW, nie lepiej byłoby takie tematy na Forum OT Saintmana wrzucać?
Lepiej. Ale zauważ jaka jest data pierwszego postu w tym wątku :wink:

 

juz luzuje ...tylko "kolesiowi" dexterowi za duzo sie wydaje- jesli admin toleruje tytułowanie innych członków forum " debilami" , to zdaje się, ze opinia o polskich FORUM jest jak najbardziej uzasadniona .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. Ale zauważ jaka jest data pierwszego postu w tym wątku :wink:

 

No tak, właśnie się tak zastanawiałem, czy dałoby się przerzucić z jakiegoś jednego forum cały temat na inne forum. Ale na razie najlepszym rozwiązaniem jest zimne piwko a dla niektórych zimny prysznic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko same zakrety na ktorych wpadasz do rowu przy szklance bo miales ZERO wyobrazni, brawo :clap: czarna droga jest najbardziej zdradliwa , ja w takich warunkach jade na prostej gora 80km/h

 

I też byś wyleciał. Ty myślisz że jak dwa samochody leżą w rowie to ten trzeci ile jedzie, 100 ??. Facet widząc światał zwolnił, mówił że nie miał nawet 5 dych !!! No i co, skręca w prawo a samochód jedzie prosto. I tyle. O to biega że na polskich drogach nie wiesz co się stanie: olej, koleina, "szybki" maluch przeskakujący drogę szybiego ruchu, że nie wspomne o "duchach".

Ja po wypadku najszybciej jechałem 130 na 2pasmówce. A na normalych to i przepisowe 90 wcale mi nie przeszkada i się tego nie wstydzę. Za to cholernie ekonomicznie wychodzi :)

 

"duch"= najczęsciej nocny pijaczek prowadzący rower środkim jezdni

[OO=( )( )=OO]

Bardzo Miły Właściciel :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko same zakrety na ktorych wpadasz do rowu przy szklance bo miales ZERO wyobrazni, brawo :clap: czarna droga jest najbardziej zdradliwa , ja w takich warunkach jade na prostej gora 80km/h

 

I też byś wyleciał. Ty myślisz że jak dwa samochody leżą w rowie to ten trzeci ile jedzie, 100 ??. Facet widząc światał zwolnił, mówił że nie miał nawet 5 dych !!! No i co, skręca w prawo a samochód jedzie prosto. I tyle. O to biega że na polskich drogach nie wiesz co się stanie: olej, koleina, "szybki" maluch przeskakujący drogę szybiego ruchu, że nie wspomne o "duchach".

Ja po wypadku najszybciej jechałem 130 na 2pasmówce. A na normalych to i przepisowe 90 wcale mi nie przeszkada i się tego nie wstydzę. Za to cholernie ekonomicznie wychodzi :)

 

"duch"= najczęsciej nocny pijaczek prowadzący rower środkim jezdni

 

dobra dobra juz sie nie usprawiedliwiaj :lol:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja zaczolem :| ,juz spokuj i zejdzcie ze mnie bo mi juz goraco a w dodatku taka pogoda na dworze u mnie jest 28 st C , stones1 czy 192 km to tak slabo ? ,caly czas mysle o M5 ale jak na razie tylko mysle bo jest nie realne takze na razie musze sie zadowolic tymi "tylko" 192 km a chwalic sie nie mam czym bo jezdze normalnie
BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja zaczolem :| ,juz spokuj i zejdzcie ze mnie bo mi juz goraco a w dodatku taka pogoda na dworze u mnie jest 28 st C , stones1 czy 192 km to tak slabo ? ,caly czas mysle o M5 ale jak na razie tylko mysle bo jest nie realne takze na razie musze sie zadowolic tymi "tylko" 192 km a chwalic sie nie mam czym bo jezdze normalnie

 

U mnie też 28 'C ...:) ja się nie chce kłócić, są ciekawsze rzeczy do pisania niż wymyślanie rozmaitych docinków.

Ja myśle o 740i/ 750i, M5 trudno jest dostać w dobrym stanie , a jeśli już sie trafi to za kosmiczne pieniądze... :cry:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra juz sie nie usprawiedliwiaj :lol:

 

Jakoś to musiałem wytłumaczyć żonie :). Jedno dobre że się nic nie stało żadnemu z pasażerów. Lekkie otarcia i jeden siniak ale u żony :)

 

A tak w ogóle to wrzucił byś zdjęcia swojej beci na jakiś serwer, bo wygląda :twisted:

[OO=( )( )=OO]

Bardzo Miły Właściciel :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja zaczolem :| ,juz spokuj i zejdzcie ze mnie bo mi juz goraco a w dodatku taka pogoda na dworze u mnie jest 28 st C , stones1 czy 192 km to tak slabo ? ,caly czas mysle o M5 ale jak na razie tylko mysle bo jest nie realne takze na razie musze sie zadowolic tymi "tylko" 192 km a chwalic sie nie mam czym bo jezdze normalnie

 

U mnie też 28 'C ...:) ja się nie chce kłócić, są ciekawsze rzeczy do pisania niż wymyślanie rozmaitych docinków.

Ja myśle o 740i/ 750i, M5 trudno jest dostać w dobrym stanie , a jeśli już sie trafi to za kosmiczne pieniądze... :cry:

pozdro

 

jaka generacja ? e32? rzeczywiscie ciezko cos ladnego znalezc. ja "rylem" na mobile.de i autoscout24.de pol roku! ale znalazlem 750il 92r. z ksiazka serwisowa, nie zniszczonym wnetrzem. Oczywiscie trzeba bylo troche pieniedzy wrzucic, ale to normalne ze hamulce i wszystkie plyny no i zawieszenie trzeba zrobic. W kazdym razie rzeczywisci 70% to kompletne zlomy....niestety.

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

[email protected]

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra juz sie nie usprawiedliwiaj :lol:

 

Jakoś to musiałem wytłumaczyć żonie :). Jedno dobre że się nic nie stało żadnemu z pasażerów. Lekkie otarcia i jeden siniak ale u żony :)

 

A tak w ogóle to wrzucił byś zdjęcia swojej beci na jakiś serwer, bo wygląda :twisted:

 

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=7399&start=15

tu sa zdjecia samochodu :)

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img270.echo.cx/img270/8214/cam0000391ge.jpg

 

oto E38 750i '00 w akcji ... :twisted:

 

wiecej nie szla?

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.