Skocz do zawartości

Jak dobrze zdrapać emblemat 520d ?


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim trza najpierw kupić dobry środek do usuwania kleju. Podgrzać literki suszarką i pod literkami albo żyłką albo nicią dentystyczną przeciągać z jednej strony na drugą aż odpadnie. Usunąć resztę kleju środkiem do usuwania kleju. Nie przejmuj się że coś ci nie wyjdzie... jak spartolisz to lakiernik za 300 zł łanie ci cała klapę polakieruje :D

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trza najpierw kupić dobry środek do usuwania kleju. Podgrzać literki suszarką i pod literkami albo żyłką albo nicią dentystyczną przeciągać z jednej strony na drugą aż odpadnie. Usunąć resztę kleju środkiem do usuwania kleju. Nie przejmuj się że coś ci nie wyjdzie... jak spartolisz to lakiernik za 300 zł łanie ci cała klapę polakieruje :D

 

piteerus nie strasz jak zrobi tak jak napisałeś nie ma możliwości spartolić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spartolisz to lakiernik za 300 zł łanie ci cała klapę polakieruje :D

 

Mnie czepie jak mam coś malować w aucie ehhh nie lubię lakierować części w samochodzie , jak widze auta z 5 odcieniami na jednym boku to aż mnie krew zalewa

 

To już zdolnym trzeba być żeby odklejając emblematy zrysować lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz i bedziesz wyrzucał to ja chetnie przyjmę....

 

;->

 

heh Ty masz 535 i chcesz emblemat 520d ? :) to taki chwyt na "kozaków"

Zobaczymy jak to się odklei

 

przynajmniej spokój w końcu będzie ;-)

jeszcze tylko wydech z podwójnego na pojedynczy zamienić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Ja jezdze juz 4 lata i nigdy nie zauwazylem ze ten znaczek obrzydza samochod ale moze inny jest emblemat 530d niz 520d :D .Pozdrwiam wszystkich

 

 

Nikt tu nie mówi że znaczek obrzydza auto ale to kwestia gustu jeden lubi gładką klapę a drugi dokleja sobie jeszcze znaczek M-Power :D Bynajmniej ja tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.