Skocz do zawartości

[E36] Z3 - Polerka tylnej szyby


saron22

Rekomendowane odpowiedzi

Moja szyba po zakupie auta wygladala praktycznie tak samo ;) . cala matowa, nic przez nia nie bylo widac. "cabrio heck scheiben reinger" z aso zalatwil sprawe takze szybko . ale jak pisalem jest juz nie do kupienia.

 

Uzywalem SRP niedawno do szyby i probowalem polerki mechanicznej mala gabka 80mm i obroty max 1500obr ...efekty slabe. Rys i tak sie nie udaje usunac. Probowalem w sumie roznych srodkow na szybie ...od 3M fast cut+ , poprzez menzerne rd3.02, poorboy ssr1 , ag srp (to wszystko srodki do lakieru), megiuars plastX i ...wszystkie dawaly podobny efekt. fast cut jest za ostry do szyb, tzn po nim trzeba jeszcze czym przejechac bo zostaja mikro rysy. Ogolnie to efekt po polerce maszyna byl ledwo co zauwazalny w porownaniu do polerki recznej .

 

Prawda jest taka ze z takich mocnych zmatowien to szybe da sie wyczyscic praktycznie kazda srednio/lekkoscierna pasta polerska.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marqz zdejmij windshot i tyle. Troche gimnastyki nie zaszkodzi . ja dalem rade ;). Tylko uwazaj zeby suwaka nie natrzec pasta bo potem wokol szyby od srodka wszystko bedzie biale.
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dzieci???? Jak masz to dajesz dziecku do reki pad z pastą, sam bierzesz pas do ręki. Potem tylko stoisz i pilnujesz czy dobrze poleruje.

Jak nie to go pasem zachęcasz do pracy.

 

moj dzieciak jest wiekszy ode mnie i sie go boje ;)

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jeżdżę bez windshota bo mi się zayebiściee podobają te pałąki :-) także czyszczenie to już bez windshota ale i tak gimnastyka na całego ;-)

Windshot leży schowany, może kiedyś założę ;-)

 

Nie radze chowac windshota ...takze mi sie podobaja gole palaki, takze jezdzilem rok ze zdjetym windshotem, a potem jak go chcialem zalozyc to juz go nie znalazlem :duh: . takze ...uwazaj :mrgreen: .

 

Madmarx :cry2: :duh: :mrgreen: oossstroooo.

 

 

Aaaaa tylko na fotel pasazera poloz jakis gruby koc bo ja bedziesz kleczal na golym przy polerowaniu to mozna mate zajetosci uszkodzic.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe madmarx srogo z dzieciarami poczynasz ale pas to i tak wersja soft, bo mój sąsiad to za małolata kablem od grzałki młodego oporządzał :norty:. Ja jeszcze dzieci nie mam ale jak będę miał to będę trzymał z dala od zety. Tak będzie lepiej. Dla wszystkich :-D
Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam oryginalny dokument BMW opisujący jak zainstalować w Z3 elektryczny odstraszacz który razi prądem o wysokim napięciu :)

tzw. marten protection.

 

To to cudo na kuny ?

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Użyłem tego:

http://img22.imageshack.us/i/89586982.jpg/

I dało to efekt taki:

http://img818.imageshack.us/i/74652354.jpg/

http://img821.imageshack.us/i/76482030.jpg/

 

Z butów nie wyrwało ale efekt bardzo zadowalający. Wszystkiego jak widać nie dało się spolerować. Pasta tanizna 5.99 w Kauflandzie i nawet dała radę :mrgreen:

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.