Skocz do zawartości

e65 Czy warto z początku produkcji ?


skidmarks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar nabyć e60 ale jak widzę ceny e65 zwłaszcza z interesującym mnie silnikiem 333km 745 to głowa mnie boli.

 

Auto zawsze mi się podobało a w latach 2002 miałem je na bank na tapecie swojego pulpitu :P

Schładza mnie myśl że to zaawansowana technika i płatać figle. Co ich najbardziej trapi, kwestie paliwa pomijam (mało będę jeździł więc przynajmniej chciałbym dynamicznie:)

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roczniki do marca 2003 są dość problematyczne, przerobiłem to na własnej skórze. Od tego okresu zrobili update elektroniki i ogólnie ja jestem w końcu z auta niesamowicie zadowolony.

 

Z reszta sporo było różnic w przypadku BMW 745i rocznik 2002 i 2003. Stary miał chłodzenie na visco, ten ma wiatrak elektryczny z przodu. Ogólnie dużo lepiej się spisuje.

 

Pierwsze roczniki są w dobrej cenie, ale miej się na baczności podczas zakupu. Nie jestem mechanikiem, ale w serwisach sporo aut spotkalem które biorą sporo oleju i niestety mało kto bierze sie za naprawe, bo koszta ogromne w porównaniu do wartości auta. Elektronika bedzie płatać figle - u mnie aku padł, jak na noc zostawiłem nie zamkniete auto w garażu. Zaczęła się choinka wszelkich możliwych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
też mi się podoba ten model. Pewnie będzie następcą mojej E38. Interesuje mnie 760 tylko i wyłącznie. Ale spotkać ceny poniżej 100 000 jest ciężko ;/
...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.