Skocz do zawartości

ZMIANA PRZEDNIEGO BŁOTNIKA POD KOLOR


Massi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po malej kolizjki "na szczescie" mam jedynie blotnik do wymiany. Czy w kolorze ROYAL ROT wychodzil tylko jeden odcien? Czy szukanie czesci pod kolor to szukanie igly w stogu siana?

 

Mam jednego anglika ktory kolor na zdjeciu wyglada podobnie, nie ma tabliczki znamionowej mam tylko nr VIN:

WBADM42040GH77556 gdyby ktos rozszyfrowal kolor bede bardzo wdzieczny.

 

Ostatnie pytanie czy przy wymianie blotnika mozna odkrecic maske z jednej strony czy trzeba cala odkrecic.

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie miałem problemu ze znalezieniem części pod kolor, miałem wgniecioną tylną klapę i pęknięty zderzak, w warsztacie krzyknęli mi 1000zł za robotę a za oba elementy pod kolor zapłaciłem 600zł. Więc nie dość ze kasa została to mam nienaprawiane części. Jak dobrze poszukasz na pewno znajdziesz. Jeden kolor oznaczony nazwą nie ma innego odcienia.
www.nowak-motocykle.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co do maski to mozna z jednej strony ale radzę załatwić sobie pomocnika do tej roboty bo maska jest cięższa niz na to wygląda i łatwo może polecieć.

Trzeba wiedzieć , że jeden siłownik nie jest w stanie utrzymać maski.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bmw.bazzi.biz/farben_aussen.htm

czy ktos po zdjeciach oceni czy to jest ROYAL ROT:) ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9701751

99-00-01 wychodzily dwa odcienie bordo oprocz mojego SIENNA 2 ale ten na sienne nie wyglada

czy oprocz VINu, tabliczki pod maska i tabliczki na nadklu mozna sprawdzic kolor auta? samochod nie ma papierow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.