Skocz do zawartości

Kradzieze


Rafcioso

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem Waszych obserwacji - czy czesto zdarzaja sie kradzieze nowych piatek?

Rozmawialem wczoraj o tym przypadkowo z pracownikiem dealera, ktory twierdzi, ze takie auta kradnie sie tylko na specjalne zamowienie, czyli zadko i najczesciej wyszukane modele. Zgadzacie sie z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mogli nie ukrasc do tej pory zadnego, a Twoje moze byc pierwsze. Po co ryzykowac. AC lub jesli chcesz oszczedzic, to slyszalem ze są jakies polisy mini-casco w PZU gdzie masz ubepzieczenie tylko od kradziezy.

 

na pewno sa takie polisy w wie;lu firmach i sa duzo nizsze niz pełne AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC oczywiscie mam - do tego firma wykupuje zawsze dodatkowo GAP, czyli zwrot wartosci utraconej pojazdu. Tak wiec pod tym wzgledem jest ok.

Jednak znikniecie samochodu to zawsze duze problemy i masa straconego czasu, wiec ciekaw bylem jakie sa szanse, ze ktoregos dnia nie znajde samochodu na parkingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może są polisy tylko od kradzieży ale.......

Wczoraj tylko przypadek uratował mnie przed kolizja(wyjechał z podporzadkowanej)z iluś tam letnia skodą Fabią. Gdyby trafiła mnie w słupek bez AC miałbym przechlapane. To tak ku przestrodze. A co do kradzieży, to jak już mają kraść to dlaczego mnie? :D :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może są polisy tylko od kradzieży ale.......

Wczoraj tylko przypadek uratował mnie przed kolizja(wyjechał z podporzadkowanej)z iluś tam letnia skodą Fabią. Gdyby trafiła mnie w słupek bez AC miałbym przechlapane. To tak ku przestrodze. A co do kradzieży, to jak już mają kraść to dlaczego mnie? :D :D

Pozdrawiam

 

 

Kolego akurat w tym przypadku to niewielkie zmartwienie z OC sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie...

 

sprawa z OC potrafi trwać wieeeele miesięcy

bo w pierwszej wycenie dostaniesz 1000 zł na otarcie łez i krótkie 'spi*dalaj'

 

potem powtórne wyceny, sądy, odwołania itd itp...

 

 

a jak masz ac, to szybko z ac zrobic, a potem regres na oc sprawczy, i nawet jak to bedzie trwało, to auto masz na chodzi jeżdzące i zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.