Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w zakupie e-60 !!


dandi703

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w ogole wymienia dynamicznie olej w skrzyni? Ja wiem ze to jedyna 100% dobra wymiana, ale ogolnie z mojej wiedzy wynika ze nie jest to wymiana zalecana. Moze sie okazac, ze skrzynia bedzie pracowala na zbyt małej ilosci oleju kiedy dolewamy / przelaczamy tryby pracy i potem bedzie źle. Do skrzyni wchodzi coś kolo 9-10l, fakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
przeciez ten handlarzyna to przekret, wszystkie jego auta maja dziwne przebiegi :mrgreen:

 

co do auta to ma manualna klime - czyli duzy minus

czy przed liftem byly takie zderzaki z tylu - wydaje mi sie ze nie.

W BMW E60 wystepuja dwa rodzaje klimy: Klimaautomatik i Klimaautomatik z poszezonym obwodem,nie ma najmniejszej wzmianki o klimie manualnej,zreszta nie widzialem takiej w e 60,osobiscie nie ogladalem tego auta,ale ten "przekret" jest gotowy podjechac z kupcem do ASO rzut beretem od niego

 

Zapominacie o najważniejszej róznicy, nie wiem czemu często jest to pomijane, klimy przede wszystkim róznia się tym, że ta na zdjęciu jest jednostrefowa a rozszezona jest dwustrefowa, co dla mnie było najwazniejsze, poza tym proponuje najpierw zobaczyc na żywo jak wygląda ten srebrny plastik wszechobecny wewnątrz, jak ja to na żywo zobaczyłem to była dla mnie straszna porazka. Dodam tylko dla formalnosci, bo to raczej kazdy z forum wie ze auto ze zdjec ma mala navi i nie ma do niej mapy Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o tym plastiku w środku to sie w 100% zgadzam. Tylko drewno, chociażby to była najgorsza podróbka, to jest i tak milion razy lepsza niż srebrny plastik. Mowa o tym zwykłym, bo jest jeszcza carbon który też jest srebrny, ale troche lepiej wygląda (dla mnie i tak drewno > all).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o tym plastiku w środku to sie w 100% zgadzam. Tylko drewno, chociażby to była najgorsza podróbka, to jest i tak milion razy lepsza niż srebrny plastik. Mowa o tym zwykłym, bo jest jeszcza carbon który też jest srebrny, ale troche lepiej wygląda (dla mnie i tak drewno > all).

 

 

Kwestia gustu, mnie drewno w ogole nie podchodzi - w jakimkolwiek aucie. Najgorsze jest połączenie doł i góra kierwonicy w drewnie a boki w skórze... masakra! :mrgreen:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inne zdanie aluminium w połączeniu z czarnym środkiem wygląda znacznie nowocześniej i Świerzej niż każdy rodzaj drewna. Oczywiście mowa o prawdziwym aluminium a nie o plastikowej imitacji tego tworzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.