Skocz do zawartości

dziwny dzwiek


seba2321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy!

stałemj sie posiadaczem e 91 fajne autko 2l diesel.co tu pisac poza zaje zwłaszcza ze przesiadłem sie z e36,wiec dla mnie to straszna zmiana!

mam jednak mały problem zauwazyłem ostatnio ze z okolic klimy wydobywa sie dziwny dzwiek?

" target="_blank

czy spotkał sie juz ktos z takim dziwnym obiawem?

pozdrawiam i prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
ja nie widzę tu nic dziwnego bo mma taki sam dzwiek;) Mechanik mi mowil ze to albo pompe slychac paliwa albo jakis wiatrak ale w kazdym razie nic dziwnego;) w ASO tez powiedzieli ze to "norma" i nie ma sie czym martwic tym bardziej ze ja swoje slysze dopiero jak przyloze ucho do kratki ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę tu nic dziwnego bo mma taki sam dzwiek;) Mechanik mi mowil ze to albo pompe slychac paliwa albo jakis wiatrak ale w kazdym razie nic dziwnego;) w ASO tez powiedzieli ze to "norma" i nie ma sie czym martwic tym bardziej ze ja swoje slysze dopiero jak przyloze ucho do kratki ;)

 

 

 

 

 

 

co jest niby norma?ten dzwiek jest na zgaszonym silniku wiec pompa odpada i wiatrak tez!

a jak działa dogrzewanie silnika ktos modry powiedział mi ze ten dzwiek moze byc własnie z tad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.